antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Чиновник, що втік з місця ДТП, вибачився і відкупився.

20/07/10
Чиновник, що втік з місця ДТП, вибачився і відкупився. Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», посилаючись на коментар журналіста кіровоградського телебачення Валентини Остапчук, вчора, біля першої години дня на її авто Деу Ланос, припарковане біля обласної ТРК, наїхало авто Тойота Камрі.

Як виявилося згодом, керував автомобілем екс-перший заступник голови Кіровоградської ОДА, а нині – перший заступник начальника Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Ревенко.

Не зважаючи на прохання журналістки розібратися у ДТП та викликати працівників ДАІ, чиновник відмовився це зробити і зник з місця події. Після цього пані Валентина сама викликала працівників Державтоінспекції на місце події.

Як сьогодні нам повідомила журналіст Валентина Остапчук, вчора, після того як новина про цю подію на сайті «весь Кіровоград» набула значного суспільного резонансу, винуватець ДТП самостійно вийшов на зв’язок, вибачився та відшкодував збитки, завдані ним у ДТП. Також він попросив забрати заяву із ДАІ.


Джерело: Весь кіровоград

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: