antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ДАІ намагається "повісити" ДТП зі "Швидкою" Януковича на водія таксі

23/04/10
В аварії з кортежем президента винен водій таксі, вважають у ДАІ.

За словами заступника начальника Департаменту ДАІ Володимира Рєзнікова, на час проїзду кортежу було перекрито рух по проспекту Бажана.

Після проїзду авто супроводу регулювальник відкрив рух, але потім знову підняв жезл вгору - мабуть, помітивши що летить "Швидка".

"Водій таксі проігнорував жест постового і виїхав на перехрестя", - вважає Резніков.

Водночас екс-співробітник спецпідрозділу "Кобра" вважає, що в ДТП винні і водій "Швидкої", і керівник охорони кортежу, що "не передав по рації про відстале авто".

"Коли якась машина відстає від колони, від керівника охорони кортежу надходить інформація: "Автомобіль такий-то знаходиться на такій-то відстані, забезпечити проїзд!" І регулювальники сприяють руху", - сказав він.

"Що стосується "Швидкої", за ПДР, водій оперативної машини під час використання спецсигналу може відступити від правил, але тільки якщо це не спричиняє небезпеки для інших учасників руху. Інспектор підняв жезл - це означало, що всі мають зупинитися, в тому числі і "Швидка"! Це все одно, як жовтий сигнал світлофора на перехресті. Тепер козла відбувайла зроблять з регулювальника або спишуть все на загиблого таксиста", - додав екс-співробітник "Кобри".

У свою чергу мати одного з двох постраждалих в аварії пасажирів таксі Людмила розповіла, що її син одружений на іншій пасажирці, Вікторії Єсауленко.

"Зараз вони в реанімації. Обидва перенесли операції. Діма у свідомості, у нього маса переломів, одна легеня травмована, іншу зашивали. Дихає через трубку. Стан стабільний, важкий. А Віка... Віка в комі. І ніхто не дає прогнозів" , - сказала вона.

За словами Людмили, пара їхала в "Бориспіль", щоб полетіти в Грецію на відпочинок.

"Не знаю, хто винен, але до суду подавати не буду. Просто хочу, щоб діти повернулися додому", - сказала вона.

За словами Людмили, з родиною не зв"язувалися ні міліція, ні адміністрація президента.

"Батько Дмитра Олександр шофера таксі не винить: "Все ж таки "швидка" наїхала. Діти не поспішали на літак, їхали з запасом", - додала вона.

Як відомо, у середу "Швидка", яка супроводжувала кортеж президента, наїхала на авто таксі. Його водій загинув на місці, а двоє пасажирів перебувають у лікарні.

У МВС заявили, що "Швидка" не належить до президентського кортежу, проте пізніше в адміністрації президента визнали цей факт і пообіцяли розслідувати обставини ДТП.


Джерело: ТСН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: