antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Даїшники насмілились евакуювати машини підлеглих Балоги

04/11/08
У понеділок, 3 листопада, з вулиці Лютеранської в Києві були евакуйовані автомобілі чотирьох співробітників Секретаріату Президента.

Про це повідомив начальник головної служби соціально-економічного розвитку СП Олександр Кулик.

«У протоколі було написано, що мій автомобіль припаркований в недозволеному місці, хоча ніяких заборонних парковку знаків там не немає», – сказав Кулик. При цьому додав, що співробітники СП залишають машини на вулиці Лютеранській щодня.

Власник іншого евакуйованого автомобіля, заступник начальника головної служби гуманітарної політики і збереження національного культурного надбання СП Любов Стасів розповіла, що співробітники «Укрдорсервісу» і ДАІ, що забирали автомобілі, посилалися на розпорядження заступника начальника ДАІ Києва Олександра Єршова. «Черговий інспектор Гебус, хто складав протокол, сказав, що йому подзвонив Єршов і відправив його на Лютеранську забирати машини», – повідомила вона.

Олександру Кулику про це розпорядження, що надійшло вчора близько 8.00, розповіли співробітники ДАІ на штрафмайданчику. За його словами, цей захід пов"язаний з офіційним візитом до України лідера лівійської революції Муамара Каддафі. «Проте візит призначений тільки на завтра (4 листопада), – здивувався співробітник СП. – До того ж під час офіційних візитів ми ніколи не паркуємося біля нашої будівлі, тому що нас попереджає наша охорона».

Зв"язатися з керівництвом «Укрдорсервісу» виданню вчора не вдалося, а прес-секретар управління ДАІ в Києві Євгеній Кравець засумнівався в існуванні розпорядження Єршова. За його словами, у зв"язку з візитом Муамара Каддафі управління ДАІ в Києві розповсюдило інформацію про те, які вулиці будуть перекриті, і звернулося до водіїв з проханням не паркувати машини в місцях, де будуть встановлені тимчасові дорожні знаки. «Але це буде тільки із завтрашнього дня», – наголосив Кравець.

Увечері троє з чотирьох співробітників СП, чиї автомобілі забрали на штрафмайданчик, знаходилися там, намагаючись повернути свої автомобілі без сплати штрафу (ще один автовласник вже заплатив штраф). «Потрібно заплатити 900 грн, але у мене таких грошей зараз немає, і з"являться вони тільки після виплати авансу. Правда, черговий сказав, що нас все одно звідси виведуть, тому що вночі на штрафмайданчику знаходитися не можна», – нарікла Любов Стасів.


Джерело: ТЕМА
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: