antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Даїшники насмілились евакуювати машини підлеглих Балоги

04/11/08
У понеділок, 3 листопада, з вулиці Лютеранської в Києві були евакуйовані автомобілі чотирьох співробітників Секретаріату Президента.

Про це повідомив начальник головної служби соціально-економічного розвитку СП Олександр Кулик.

«У протоколі було написано, що мій автомобіль припаркований в недозволеному місці, хоча ніяких заборонних парковку знаків там не немає», – сказав Кулик. При цьому додав, що співробітники СП залишають машини на вулиці Лютеранській щодня.

Власник іншого евакуйованого автомобіля, заступник начальника головної служби гуманітарної політики і збереження національного культурного надбання СП Любов Стасів розповіла, що співробітники «Укрдорсервісу» і ДАІ, що забирали автомобілі, посилалися на розпорядження заступника начальника ДАІ Києва Олександра Єршова. «Черговий інспектор Гебус, хто складав протокол, сказав, що йому подзвонив Єршов і відправив його на Лютеранську забирати машини», – повідомила вона.

Олександру Кулику про це розпорядження, що надійшло вчора близько 8.00, розповіли співробітники ДАІ на штрафмайданчику. За його словами, цей захід пов"язаний з офіційним візитом до України лідера лівійської революції Муамара Каддафі. «Проте візит призначений тільки на завтра (4 листопада), – здивувався співробітник СП. – До того ж під час офіційних візитів ми ніколи не паркуємося біля нашої будівлі, тому що нас попереджає наша охорона».

Зв"язатися з керівництвом «Укрдорсервісу» виданню вчора не вдалося, а прес-секретар управління ДАІ в Києві Євгеній Кравець засумнівався в існуванні розпорядження Єршова. За його словами, у зв"язку з візитом Муамара Каддафі управління ДАІ в Києві розповсюдило інформацію про те, які вулиці будуть перекриті, і звернулося до водіїв з проханням не паркувати машини в місцях, де будуть встановлені тимчасові дорожні знаки. «Але це буде тільки із завтрашнього дня», – наголосив Кравець.

Увечері троє з чотирьох співробітників СП, чиї автомобілі забрали на штрафмайданчик, знаходилися там, намагаючись повернути свої автомобілі без сплати штрафу (ще один автовласник вже заплатив штраф). «Потрібно заплатити 900 грн, але у мене таких грошей зараз немає, і з"являться вони тільки після виплати авансу. Правда, черговий сказав, що нас все одно звідси виведуть, тому що вночі на штрафмайданчику знаходитися не можна», – нарікла Любов Стасів.


Джерело: ТЕМА
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: