antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Депутати вимагають скорійшого ухвалення законопроекту щодо екстрасенсів

30/06/10
Народний депутат України Валерій ДУБІЛЬ (фракція БЮТ) заявляє, що ініціативна депутатська група із запровадження заборони діяльності екстрасенсів, знахарів та ворожок не планує відкликати відповідний законопроект, вимагає від керівництва парламенту його включення до порядку денного та якнайшвидшого ухвалення у сесійній залі.

Про це В.ДУБІЛЬ заявив у коментарі УНІАН.

"Законопроект був зареєстрований 13 квітня цього року. Тобто всі строки розгляду в Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації уже спливли", – сказав В.ДУБІЛЬ.

На його думку, зволікання з розглядом та ухваленням законопроекту пов’язане із впливом деяких сил, які не зацікавлені у забороні чаклунської діяльності. "Серед таких сил є й телеканали, які транслюють програми на кшталт "Битви екстрасенсів". Звичайно, не всі готові ось так взяти і відмовитися від цього", – додав депутат.

В.ДУБІЛЬ упевнений, що під час розгляду законопроекту буде відчуватися значний спротив у парламенті. "І вже перша реакція навіть на реєстрацію цього законопроекту довела це", – пояснив він.

Водночас депутат вкотре наголосив, що Верховна Рада України повинна якнайшвидше визнати чаклунську діяльність незаконною, передбачити за її здійснення адміністративну відповідальність, а також заборонити будь-яку рекламу, трансляцію передач, спрямованих на пропаганду цієї містичної сфери. "Це не є нормально ні з точки зору науки, ні з точки зору здорового глузду. Проте це дозволено в країні, оскільки не заборонено законом, хоча більшість суспільства розцінює такий вид діяльності як різновид шахрайства", – підкреслив В.ДУБІЛЬ.

"Все, що робиться на благо народу, має знайти свою підтримку у Верховній Раді. Оскільки цей законопроект спрямований на захист людей від діяльності різного роду екстрасенсів і знахарів, він має бути підтриманий і в залі. А якою на практиці стане заборона – економічною чи фактичною – покаже час", – зазначив депутат.

Як повідомляв УНІАН, 13 квітня цього року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект за № 6299 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передріканням майбутнього (долі)". Законопроект ініціювали народні депутати Павло УНГУРЯН (БЮТ), Валерій ДУБІЛЬ (БЮТ), Юрій БУТ (НУ-НС), Григорій СМІТЮХ (Партія регіонів), Світлана ШМЕЛЬОВА (КПУ), Микола РУДЧЕНКО (Блок Литвина), Євген ЦАРЬКОВ (КПУ).

20 квітня Конгрес астрологів України закликав народних депутатів переглянути законопроект. "Ми висловлюємо стурбованість щодо визначення астрології як інструменту порушення здоров’я нації та пропонуємо переглянути запропоновану редакцію законопроекту, вилучивши з неї слово "астролог", - йшлося у заяві конгресу.

У зв`язку з реєстрацією законопроекту про заборону діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передріканням майбутнього одеські маги, знахарі та екстрасенси виступили з ініціативою створення професійної спілки фахівців езотеричних знань для відстоювання своїх інтересів.

“Профспілка створюється з метою не тільки відстоювання прав, але і з метою врегулювання нашої діяльності. Профспілка візьме на себе відповідальність за атестацію та контроль професійної та корпоративної етики (в рамках профспілки), що призведе до підвищення якості надаваних населенню послуг та рівня професіоналізму в цій галузі соціальних відносин”, - сказав голова ініціативної групи фахівців езотеричних знань, рунолог Юрій ЗАВАЛА.


Джерело:
УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: