antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку проведено конкурс з розкриття інформації емітентами цінних паперів за 2008 рік

17/12/09
Відповідно до Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні” Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку здійснює формування та забезпечення реалізації єдиної державної політики щодо розвитку та функціонування ринку цінних паперів та їх похідних в Україні.

Так, одним з основних напрямків розвитку фондового ринку визначено удосконалення системи розкриття інформації на ринку цінних паперів.

Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку проведено конкурс з розкриття інформації емітентами цінних паперів за 2008 рік, відповідно до рішення Комісії від 18.04.06 №262 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на кращу регулярну інформацію акціонерних товариств та підприємств – емітентів облігацій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.05.06 за №540/12414.

Метою конкурсу є визначення підприємств, які у своїй діяльності найбільш послідовно реалізують принципи прозорості та відкритості на фондовому ринку шляхом найкращого розкриття інформації про стан та перспективи свого розвитку, формуючи довіру акціонерів, потенційних  інвесторів та громадськості до свого бізнесу.

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку проведено конкурс з розкриття інформації емітентами цінних паперів

Серед представлених на конкурс 186 регулярних інформацій акціонерних товариств та підприємств-емітентів облігацій за 2008 рік конкурсною комісією визначено переможців у 13 номінаціях.

Зокрема, у таких номінаціях, як:
 
•    за підготовку кращої регулярної інформації серед банківських фінансових установ
•    серед підприємств енергетичного комплексу
•    металургійних підприємств
•    підприємств хімічної та нафтопереробної галузі, будівельної галузі
•    серед автотранспортних підприємств
•    підприємств харчової промисловості
•    серед підприємств торгівлі та громадського харчування
•    серед підприємств агропромислового комплексу
•    серед підприємств готельного та санаторно-курортного комплексу
•    за підготовку кращої  регулярної інформації акціонерними товариствами та холдінговими компаніями із значною державною часткою у статутному капіталі
•    за краще розкриття інформації щодо рівня корпоративного управління.

Відбір переможців здійснювався конкурсною комісією, до складу якої увійшли представники Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, інших органів державної влади, представники провідних фондових бірж України та інших учасників ринку цінних паперів.
 
Серед запрошених на церемонію нагородження представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Секретаріату Президента України, Державної податкової адміністрації України, Фонду державного майна, Аудиторської палати України, а також представники професійних учасників ринку цінних паперів, засобів масової інформації.


Джерело: pressa@stockmarket.gov.ua

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: