antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Дніпропетровські тележурналісти знову потерпають від рук нападників

08/06/10
Дніпропетровськ – На Дніпропетровщині втретє за останні два місяці скоєно напад на тележурналістів. Цього разу потерпілими стали працівники телестудії «Акцент-медіа», на яких під час з’ясування конфлікту між мешканцями багатоповерхівки підняв руку представник однієї зі сторін. Він побив журналістку та пошкодив апаратуру. Дніпропетровські мас-медійники вважають останній напад знаковим: це – породження безкарності, кажуть вони.

Керівництво телестудії «Акцент-медіа» розповідає: все почалося з розслідування побутового конфлікту. На в’їзді до подвір’я біля однієї з багатоповерхівок у центрі міста заможні мешканці встановили ворота з електронним замком. Малозабезпеченим сусідам ключів не роздали. На місці події кореспонденти студії знімали відео і записували думки сторін конфлікту, аж раптом до журналістів із кулаками підскочив один із мешканців. Він силою відібрав камеру, розбив її об асфальт і забрав карту пам’яті з інформацією.

Телевізійники одразу ж звернулись із заявою до міліції. Потерпіла журналістка зараз удома, у неї садна, майже добу дівчина була в шоковому стані, розповідає керівниця телестудії Наталія Власова.

«Зараз наша журналістка не хоче ні з ким спілкуватись. Її стан потребує нагляду лікарів. У неї зняли побої в правоохоронних органах. І, можливо, через деякий час вона сама зможе прокоментувати», – повідомила керівник телестудії.

Нападник із пресою не спілкується. Потерпілі телевізійники з’ясували, хто він: 36-річний лікар, посадовець медичного закладу. Наразі з нього взяли підписку про невиїзд.

Правоохоронці за фактом нападу порушили дві кримінальні справи: міліція – за статтею «Крадіжка», прокуратура – за статтею «Перешкоджання професійній діяльності журналістів».

Ситуація знакова: відчуття безкарності

Дніпропетровські мас-медійники вважають останній напад на колег знаковим: люди, у яких є влада і зв’язки, наразі не мають сумнівів у своїй безкарності. Керівник студії «Акцент-медіа» назвала ситуацію «поверненням у часи феодального права».

«Це безкарність, яка панує в місті. Я ще розумію, коли нападають на журналістів під час рейдерських захоплень чи корпоративних конфліктів. Але коли побутовий рівень… Люди думають: можна вдарити журналіста, і за це нічого не буде. Це наслідок того, що в Україні певний час до прав журналістів ставились так, ніби їх не існує», – озвучила думку співробітників телестудії Наталія Власова.

Наразі ситуація перебуває на контролі голови облдержадміністрації Юрія Вілкула. Він запевнив, що з тими, хто зазіхає на свободу преси, будуть «розбиратися суворо».

«Не буду коментувати винуватість чи невинуватість сторін. Але можу запевнити, що ні в місті Дніпропетровську, ні в Дніпропетровській області беззаконня щодо журналістів не буде. Безкарності не буде», – пообіцяв представникам ЗМІ Юрій Вілкул.

Непоодинокі випадки

У журналістських колах Дніпропетровська те, що ситуація з нападом набула такого розголосу, вважають позитивним: може, у подальшому, перш ніж підняти руку на журналіста чи його апаратуру, хтось замислиться про наслідки.

В останні місяці випадки перешкоджання роботі журналістів у регіоні почастішали.

У середині квітня невідомий скоїв замах на життя телеоглядача Бориса Брагінського, а наприкінці квітня охорона великого гірничого комбінату виштовхала зі своєї території і пошкодила апаратуру знімальним групам «9-го каналу» та студії «1+1».

Іще раніше вчинено підпал нікопольської газети «Віналь-візит» і напад на знімальну групу «Резонанс-ТБ».


Юлія Рацибарська
Джерело: Радіо Свобода

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: