antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Дніпропетровський 34-й канал голодує і побоюється захоплення

25/11/08
24 листопада о 22.30 колектив дніпропетровського муніципального 34-го каналу оголосив про початок безстрокового голодування на знак протесту проти рейдерського захоплення каналу. Про це повідомив «Телекритику» дніпропетровський журналіст Олексій Мазур.
 
В ефірі каналу стартував телемарафон «захистимо 34-ку». Увечері 24 листопада, після того, як правоохоронці перестали охороняти приміщення каналу, колектив сприйняв це як свідчення того, що незабаром почнеться рейдерське захоплення, повідомляє «Новий міст».
 
21 листопада до державного реєстратора надійшов протокол про збори акціонерів 34-го каналу, на яких було ухвалено рішення про його ліквідацію і призначення ліквідаційної комісії. У документі вказано, що збори акціонерів нібито пройшли під головуванням секретаря міської ради Олександра Тимошенка. Представники каналу вважають протокол сфальсифікованим і пов’язують загострення боротьби за володіння акціями каналу з представниками місцевого осередку Блоку Тимошенко Михайлом Соколовим і Гарегіном Арутюновим. Припинити голодування вони готові лише після того, коли в ситуацію втрутиться влада і правоохоронці та убезпечать канал від можливого захоплення.


Джерело: Телекритика
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: