antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


До «Дружби» присмокталося чимало «дружків»

06/10/10
Співробітники міліції припинили діяльність злочинної групи, яка на території Самбірського району систематично викрадала дизпальне із нафтопродуктопроводу дочірнього підприємства «ПрикарпатЗахідтранс». Двох організаторів цієї групи арештовано.

Наразі правоохоронці вирішують питання про затримання керівників приватних підприємств, які транспортували викрадене дизпальне та продавали його через мережу АЗС області.

На Бродівщині міліціонери викрили групу, в яку входили жителі Полтавської, Вінницької та Івано-Франківської областей. Ці «п’явки» несанкціоновано врізалися у нафтопровід «Дружба» та викачували з нього нафту. Ця група, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області, діяла на теренах всієї України, спустошуючи нафтопроводи. Викрадену нафту продавали підпільним міні-заводам, мережу яких наразі намагаються викрити працівники міліції.


Омар УЗАРАШВІЛІ

Джерело: Високий Замок

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: