antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Долю України визначить оточення Обами, де є і скептики?

11/11/08
Місце України у зовнішній політиці нового президента США Барака Обами залежатиме значною мірою від нового оточення американського президента та його радників із зовнішньої політики, вважає низка експертів.

Так, президент Центру імені Ніксона та видавець журналу "Національний інтерес" Димитрій Саймз ділиться з приводу цього своїми думками на сторінках "Москоу Tаймз", повідомляє в огляді Радіо "Свобода".

Саймз вважає, що нова команда Обами із зовнішньої політики, очевидно, формуватиметься з трьох груп відомих американських політиків-реалістів, таких як міністр оборони США Роберт Ґейтс, сенатор-республіканець Чак Гейґел чи колишній сенатор-демократ Сем Нан.

Ця група, як наголошує американський експерт, помірковано налаштована щодо Росії і скептично щодо натовських перспектив України.

Також не виключено, каже Саймз, що у нову зовнішньополітичну команду Обами можуть потрапити люди з лібералів-інтернаціоналістів, які мали другорядні посади в адміністрації Білла Клінтона і вважають, що демократію американського зразка варто поширювати у світі, але менш конфронтаційно.

До таких належать колишній радник президента США з національної безпеки Джеймз Стайнберґ, правник Білла Клінтона Ґреґорі Крейґ.

І третя група ймовірних радників та нової зовнішньополітичної команди Обами, як пише Саймз, може бути створена з лібералів-інтервенціоністів як Річард Голбрук, що є другом нового віце-президента США Джо Байдена. Голбрук прихильник вимогливої позиції США стосовно Росії і виступає за негайне прийняття України та Грузії до НАТО.

У свою чергу, польська "Жечпосполіта" вважає, що "те задоволення, з яким Москва зустріла обрання Обами, не несе нічого доброго", бо "можна побоюватися, що Обама, на відміну від свого суперника, дасть Москві карт-бланш на відновлення її колишньої імперії".


Джерело:
Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: