antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Донецький суд відпустив Гіві Немсадзе

24/09/10
Його називали головою найнебезпечнішої банди вбивць

15 вересня Київський райсуд Донецька розглядав справу 56-річного Гіві Немсадзе. Йому приписують організацію 57 убивств. Однак Ренат Кузьмін, заступник генерального прокурора, просив його звільнити. Мовляв, Гіві лише приховував злочини, бандою керував його брат Гурам. За таке порушення минув термін дії покарання.

Гіві приїздить до залу суду у супроводі чотирьох охоронців, двох родичів та адвоката. Клопотання від Генпрокуратури розглядає Володимир Баулін, голова райсуду. 15 томів кримінальної справи лежать на підлозі.

— Я ніколи не мав зв’язків з кримінальним світом, — каже Гіві. — Мав бізнес. Однак мій брат Гурам був авторитетом. Він мені часто давав поради, тому іноді нас сприймали як єдине ціле. Я нікого не вбивав.

Гурам Невсадзе помер від раку 2003 року.

— Гурам тут ні причому. Його і в Донецьку не було, — каже єдина присутня потерпіла Валентина Мишакова, 65 років. — Усім керував Гiвi. Два мої сини працювали на нього. У листопаді 1998-го їх та ще трьох членів убили.

Гiвi чує про Мишакових і висякується у хустинку.

— 1999-го Вадику мало бути 30 років, — продовжує Мишакова. — На той час він уже гнив. Гіві прийшов на його день народження і випив за здоров’я. Поубивали моїх дітей, їхні фірми позабирали, онуків пустили по світу.

Володимир Мiненков з обласної прокуратури підтримує клопотання  Генпрокуратури. Просить суд припинити справу. Суд оголошує перерву.

— Мене попередили, якщо прийду до суду, не протягну й півроку, — говорить Валентина Християнівна. — Ляжу спати, а хата спалахне. Сини працювали на Гiвi, а не на Гурама. Вадим якось зізнався: ”Звідти вже піти не можна”. Гiвi убив синів за те, що вони не схотіли убивати чоловіка на прізвисько Гашек. Знайшлися інші, того Гашека таки задушили і спалили. А за два місяці Гiвi розстріляв мого Вадима і Олега Шаталова. Молодший син Саша втрутився, а з ним ще двоє. Їх побили, заклеїли очі і роти, повезли до ями. Там розстріляли.

Суддя відкладає оголошення рішення на 11.00 16 вересня. Про це дізнаються інші родичі загиблих. У зазначений час приходять до Київського райсуду. Проте їм повідомляють, що суддя закрив справу о дев’ятій ранку.

— З 2007 року справи усіх убивць банди Немсадзе по-тихому провели судді Олена Андрiєва і Володимир Баулiн. Бандитів відпустили. У тих убивць мільйони грошей, суд купили. Он гляньте, на яких машинах судді їздять, — Олександр Максимов, батько убитого Віталія Максимова, показує у бік стоянки суду.

Там новенькі джипи ”тойота”, ”лексус”. Дістає написаний від руки список членів банди, які живі та уникнули покарання. Це 17 прізвищ.

— Усіх вбивць засудили за приховування, — говорить 62-рiчна Лариса Власова. — А вбивства і викрадення звалили на мертвих.

Сина Власової Дмитра і його товариша Артура Шевельова викрали 11 жовтня 2001 року в Макіївці. Перший тримав автомийку, пункти прийому чорного і кольорового металів. Його БМВ зранку зупинили бандити, одягнуті у форму ОМОНу. На очах у десятків свідків скрутили і вивезли. За кілька років член угруповання Анатолій Шихкеримов показав слідчим шурф покинутої шахти в селищі Новий Світ. Звідти дістали п’ять трупів. Серед них — Артур Шевельов. Власова досі не знайшли.

— Сину було 25 років, — говорить 60-річний Михайло Шевельов, батько загиблого Артура. — Він працював водієм у бізнесмена, який мав зв’язки з фірмою Гiвi Немсадзе ”Укрконтракт”. Його прибрали як свідка.

Шевельова підтримує адвокат.

— Основна частина справи банди Немсадзе досі у Генпрокуратурі. Звiдти смикають шматки і привозять у Донецьк. Склалося враження, що її спеціально роздрібнили. Щоб судити окремо і полегшити покарання. Нікого не судили навіть за участь у банді, тим бiльше за організацію. Деяким членам банди треба дати довічне. Їм же дають або умовно, або виправдовують, — каже адвокат 47-рiчний Михайло Каминiн.

Гiвi Немсадзе здався Генпрокуратурі 27 липня 2010-го. Пояснив, що ховався у родичів, бо боявся політичного переслідування. Мовляв, 2004 року брав участь у виборах президента на боці Віктора Януковича.

2005-го Юрій Луценко, тодішній міністр внутрішніх справ, назвав Гiвi Немсадзе творцем ”найкривавішої і найжорстокішої банди” Донецької області. Керівник Донецької обласної міліції Михайло Клюєв розповів, що міліціонери викопали три братських могили, в яких банда Немсадзе ховала жертви. На сайті Інтерполу Гіві досі у розшуці, його називають ватажком злочинного угруповання.


Тетяна ЗАРОВНА

Джерело: Gazeta.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: