" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Два великі українські банки вирішили об"єднатися

12/11/10


Експерти попереджають про ризики погіршення показників в період об"єднання, але завдяки додатковим активам "Укрсоцбанк" повернеться в топ-5 ринку.

Через три роки після купівлі "Укрсоцбанку" італійська UniCredit Group вирішила об"єднати його з "УніКредит Банком".

Цим злиттям в Україні завершиться період об"єднання дочок іноземних банків, що входять до однієї групи, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "Дочки станут одной семьей".

"Нашою метою є консолідація бізнесу і об"єднання двох наших банків в Україні",- повідомили в медіадепартаменті італійського банку UniCredit. Це повідомлення стало реакцією на останню заяву польського банку Pekao (входить в UniCredit Group і володіє 100% акцій „УніКредит Банку").

"Ми хочемо вийти з українського ринку. Розглядаємо можливість продажу або виходу з бізнесу по-іншому",- сказав напередодні польській газеті Rzeczpospolita віце-президент Pekao Луїджі Ловаліо.

Виходячи з досвіду попередніх консолідацій, експерти попереджають про ризики погіршення показників в період об"єднання, але завдяки додатковим активам "Укрсоцбанк" повернеться в топ-5 ринку.

Джерело: ТСН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: