antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак подав до Європейського суду позов проти України

18/12/08
Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак подав до Європейського суду позов проти України, вимагаючи 100 тисяч гривень за моральні збитки.

Різак поскаржився на незаконне засудження та поширення з приводу цього негативної інформації, що, на думку колишнього головного "есдека" Закарпаття, спричинило шкоду його діловій репутації, честі та гідності.

Правозахисники Івана Різака намагатимуться переконати європейських суддів, що його справу не дослідили повно та об’єктивно, натомість збудували слідство на штучних доказах. Вона також заявляють, що нема жодних фактів, які б можна було кваліфікувати як використання Іваном Різаком службових повноважень, якы призвели до масових заворушень у Сваляві (йдеться про випадок побиття студентів під час виборчої кампанії).

Довідка ЗІКу.


Іван Різак – екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Іванові Різаку інкримінують доведення до самогубства ректора Ужгородського державного університету В. Сливки; зловживання службовим становищем; одержання хабара; користування мобільним телефоном за рахунок "Закарпаттяобленерго"; організацію масових заворушень у Сваляві; незаконну видачу посвідчень радника губернатора трьом особам.

Екс-губернатор Закарпатської ОДА засуджений до 5 років позбавлення волі з річним випробувальним терміном.


Джерело: ZIK
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: