antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Фермера обібрали, а потім ще й порушили проти нього кримінальну справу

30/06/09
Знаний аграрій, який став Лідером АПК України 2006 року, депутат Ужгородської райради Валентин Шепелевич змушений був заявити у прес-центрі ГО «Нове Закарпаття»: вчинене брутальне рейдерське захоплення ПСГП, яке він створив у 2001 році з залученням 300 пайовиків, мешканців Баранинської сільради (близько 1 тис. га орної землі), завіз 53 голови канадської ВРХ (єдиної у західному регіоні), на момент захоплення підприємство мало 157 голів ВРХ балансовою вартістю близько 500 тис. грн. Під заставу банку він щороку надавав свій власноруч збудований дім і отримував як юридична особа кредит на придбання основних засобів виробництва для підприємства «Кантрі». ПСГП засівало до 800 га посівних площ, які орендувало у пайовиків, мало техніку, худобу, кредитувалося у банках.

Як розповів Валентин Шепелевич, у листопаді 2006 року на підставі домовленості з трьома місцевими бізнесменами пустив на своє ПСГП «Кантрі» нових засновників, які у березні на зборах припинили його повноваження як директора без виплати будь-яких, передбачених трудовим законодавством, виплат. На сьогодні Валентин Вікторович безробітний, має у банку під заставу власний будинок, який банк хоче реалізувати на свою користь, придбану ним за майже півмільйона гривень худобу нові власники продали за 45 тис. грн., а комбайн розібрали. Знаному аграрієві тепер доводиться захищати своє право власності на будинок у суді. У 2007 році на підставі сфальсифікованого протоколу зборів від 15.03.2006 р. усе нерухоме майно (комплекси будівель у межах господарських дворів с. Баранинці й с. Д. Поле, що були у власності «Кантрі») нові засновники продали іншому своєму фермерському підприємству, де вони також є засновниками, і таким чином, з одної кишені капітал перекочував до іншої.

Поза межами підпорядкування Баранинської сільської ради перебуває територія господарського двору у с. Баранинці, якою безпосередньо розпоряджається голова РДА Колібаба, і який надав розпорядження про виготовлення проекту відведення 11 га землі на користь цих осіб. Баранинська сільрада, звісно, не погодила проект відведення, оскільки на цій території господарюють інші фермери, які викупили частину складів і, відповідно, повинні мати свої території для того, щоб використовувати їх за призначенням. Баранинці налаштовані боронитися у судах від людей, які прихоплюють усе, не гребуючи жодними методами. Поки Чучка голова Баранинської сільради, думається, шансів у рейдерів немає. Така ж позиція і депутатів Баранинської сільради: загарбників геть! Не можна стільки землі віддавати людям, які не займаються сільськогосподарською діяльністю, але керівництво Ужгородського району вперто робить вигляд, що нібито цього не знає. Гіркий курйоз у тому, що після звернення фермера до райпрокуратури зі скаргою про захоплення підприємства, де на 15 млн. грн. засобів виробництва, проти нього самого порушили справу за нібито підробку товарно-транспортних накладних на пальне, мастила, міндобрива (надавав сільраді транспорт за угодою про покращення сільського пасовища у Баранинцях і Д. Поле).


Джерело: RIONEWS.COM.UA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: