antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Фірташ може придбати "Надра-Банк"

05/11/08
Акціонер швейцарського газового трейдера RosUkrEnergo Дмитро Фірташ домовився про покупку 86,7% акцій банку "Надра".

Про це повідомила газета "Экономические известия" у середу з посиланням на власні джерела в банківській системі.

"Учора (4 листопада) український підприємець Дмитро Фірташ підписав попередню угоду про покупку 86,7% акцій банку "Надра"... НБУ хоче від власників банку закрити угоду до кінця поточного тижня", - пише видання.

За даними співрозмовника видання, вартість 86,7% акцій банку, що належать Ігорю Гіленко (голова правління банку), Сергію Лагуру і Вадиму Пятову може скласти 600 мільйонів доларів, після сплати яких нові власники можуть узяти на себе зобов"язання виплатити 400 мільйонів доларів банківських боргів.

У банку "Надра" агентству "Інтерфакс-Україна" цю інформацію поки не підтвердили, але і не спростували. В структурі Фірташа, Group DF агентству також поки не надали коментарів за цією інформацією.

Як повідомлялося, за даними міжнародного рейтингового агентства Fitch труднощі з ліквідністю і якістю активів у жовтні призвели до негативних рейтингових дій по відношенню до двох банків: "Родовід Банку" і банку "Надра".

ВАТ "КБ "Надра" засновано 1993 року. За даними банку, до 1 жовтня 2008 року його найбільшими акціонерами були Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (обидві - Кіпр, 30,7406%).

Згідно з даними Нацбанку України, до 1 липня 2008 року за розміром загальних активів (23,746 млрд. грн.) банк "Надра" займав 7 місце серед 178 банків, що діяли в країні.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: