antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Фірташ може придбати "Надра-Банк"

05/11/08
Акціонер швейцарського газового трейдера RosUkrEnergo Дмитро Фірташ домовився про покупку 86,7% акцій банку "Надра".

Про це повідомила газета "Экономические известия" у середу з посиланням на власні джерела в банківській системі.

"Учора (4 листопада) український підприємець Дмитро Фірташ підписав попередню угоду про покупку 86,7% акцій банку "Надра"... НБУ хоче від власників банку закрити угоду до кінця поточного тижня", - пише видання.

За даними співрозмовника видання, вартість 86,7% акцій банку, що належать Ігорю Гіленко (голова правління банку), Сергію Лагуру і Вадиму Пятову може скласти 600 мільйонів доларів, після сплати яких нові власники можуть узяти на себе зобов"язання виплатити 400 мільйонів доларів банківських боргів.

У банку "Надра" агентству "Інтерфакс-Україна" цю інформацію поки не підтвердили, але і не спростували. В структурі Фірташа, Group DF агентству також поки не надали коментарів за цією інформацією.

Як повідомлялося, за даними міжнародного рейтингового агентства Fitch труднощі з ліквідністю і якістю активів у жовтні призвели до негативних рейтингових дій по відношенню до двох банків: "Родовід Банку" і банку "Надра".

ВАТ "КБ "Надра" засновано 1993 року. За даними банку, до 1 жовтня 2008 року його найбільшими акціонерами були Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (обидві - Кіпр, 30,7406%).

Згідно з даними Нацбанку України, до 1 липня 2008 року за розміром загальних активів (23,746 млрд. грн.) банк "Надра" займав 7 місце серед 178 банків, що діяли в країні.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: