" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Фонд державного майна виставив на продаж ювелірний завод "Изумруд"

09/11/10

Сьогодні, 9 листопада, Фонд державного майна (ФДМ) виставив на продаж цілісний майновий комплекс державного підприємства "Изумруд".

По повідомленню ФДМ, початкова вартість майнового комплексу складає 73,704 млн грн. Статутний капітал підприємства - 52,068 млн грн. Підприємство розміщене на земельній ділянці 5,436 га, чисельність працівників підприємства на 1 жовтня складає 341 особа.

Згідно з умовами конкурсу, покупець зобов"язаний зберегти вид економічної діяльності підприємства і оновленню устаткування з метою забезпечення ефективності подальшого функціонування виробництва на суму не менше $1,6 млн, внести інвестиції для закупівлі діамантової сировини і забезпечення виробництва ювелірних виробів в сумі $18 млн. Він також повинен буде зберегти кількість робочих місць.

Протягом 50 днів з моменту укладення договору купівлі-продажу покупець повинен надати продавцеві дозвіл органу Антимонопольного комітету на придбання активів у вигляді об"єкту приватизації. До участі в аукціоні не допускаються компанії, зареєстровані в офшорній зоні. Кінцевий термін прийому заяв на участь в аукціоні - 9 грудня. Аукціон з продажу цілісного майнового комплексу "Изумруд" відбудеться 30 грудня.


Джерело: По матеріалах офіційного сайту Фонду державного майна

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: