antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Генпрокурор: смерть студента в міліції майже розслідувана

10/09/10
Слідство у кримінальній справі про смерть студента Ігоря Індила буде завершене не раніше жовтня.

Про це в інтерв`ю журналу «Профіль» заявив генеральний прокурор України Олександр МЕДВЕДЬКО.

За його словами, у кримінальній справі про смерть студента І.Індила в Шевченківському РВВС ГУ МВС України в Києві «зроблене практично все. Не одержаний лише повторний висновок експертизи. Судмедексперти обіцяють нам результати не раніше жовтня».

«У справі є ряд запитань і до медиків. Чому, коли вони вперше приїхали за викликом, оглянувши хлопця, побачивши, що він п`яний, махнули рукою і поїхали? Приїхали вдруге. Чому не забрали для стаціонарного обстеження?» - запитав генпрокурор.

Він додав, що «корпоративність медиків і знаходження органів експертизи в системі охорони здоров`я інший раз не дозволяють нам активно працювати в тій чи іншій кримінальній справі. Часто процес гальмується через проведення експертиз». Генпрокурор навів приклад, що графік їхнього проведення стосовно дорожньо-транспортних пригод розписаний мало не на друге півріччя наступного року.

Він упевнений, що Україні потрібно міняти підвідомчість судових експертиз.

«Я вважаю, що це має бути самостійний орган, не підпорядкований підкорятися ні Міністерству юстиції, ні Міністерству охорони здоров`я, ні правоохоронним органам», - сказав О.МЕДВЕДЬКО.

Як повідомляв УНІАН, 26 травня телеканал «1+1» повідомив, що дільничний міліціонер забрав з одного з гуртожитків Києва студента І.Індила у відділення міліції Шевченківського району столиці, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

У міліції зазначили, що «після смерті судова медична експертиза не виявила слідів насильницької смерті, але при цьому констатувала черепно-мозкову травму і крововилив». У міліції спростували інформацію про те, що смерть студента настала внаслідок дій правоохоронців.

28 травня прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції, в якому загинув І.Індило.


Джерело:
УНIАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: