antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Герман: потрібен незалежний механізм подання скарг на міліцію

15/04/10
В Адміністрації Президента України підтримують ідею створення механізму незалежного розгляду скарг на дії міліції.

Як повідомили УНІАН в Адміністрації Президента, заступник глави АП Ганна ГЕРМАН вважає, що така ідея гідна підтримки і відповідне доручення стосовно розробки такого механізму буде дане главою держави Віктором ЯНУКОВИЧЕМ найближчим часом.

За її словами, в Адміністрації Президента ознайомилися з думками і пропозиціями, висловленими директором Amnesty International Ніколою ДАКВОРТ під час прес-конференції у Києві. Права людини, їх безумовне дотримання і гарантування з боку владних структур є і залишатимуться під постійним контролем Президента України В.ЯНУКОВИЧА, запевнила Г.ГЕРМАН. “Права людини, їх безумовне дотримання і гарантування з боку владних структур є і залишатимуться під постійним контролем Президента України”, - наголосила вона.

Г.ГЕРМАН підкреслює, що буде робитися усе можливе, щоб жоден випадок порушення цих прав не залишився без відповідної реакції з боку влади, а винні – не уникнули покарання. Президент всіляко підтримуватиме правові ініціативи, спрямовані на приведення законодавства України у цій сфері у відповідність з міжнародними нормами.

Водночас, зауважила А.ГЕРМАН, В.ЯНУКОВИЧ вважає, що гарантії безумовного забезпечення прав людини лежать через судову реформу. Робота над нею вже розпочалася і Президент зробить усе, щоб судова гілка влади в Україні стала справді незалежною, сказала заступник глави АП.

Загалом, наголосила вона, усі рекомендації Amnesty International керівництвом України будуть уважно вивчені і проаналізовані з тим, щоб випадки порушення прав людини в нашій державі не виходили за межі норм, прийнятих в усіх цивілізованих країнах.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні на прес-конференції у Києві старший директор Amnesty international Нікола ДАКВОРТ закликала Президента України В.ЯНУКОВИЧА та український уряд забезпечити контроль за дотриманням прав людини в Україні, зокрема, іноземців, шляхом приведення національного законодавства і процесуальних норм у відповідність до міжнародних стандартів.

«Новий уряд України повинен, у першу чергу, встановити незалежний механізм подання скарг на міліцію. Він також повинен забезпечити регулярне незалежне відвідування усіх місць утримання під вартою без попередження, як надійний стримуючий засіб проти катування та інших проявів жорстокості», - сказала вона.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: