antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Голова колективу: "Рибгосп "Бурштинський" на Прикарпатті рейдерськи захопили

19/03/20
Голова колективу: "Рибгосп "Бурштинський" на Прикарпатті рейдерськи захопили
Переглядів  137     

Протягом тижня, з шостого березня, 22 працівники "Рибгоспу “Бурштинський" не виходять на роботу. У вимушену відпуску їх скерував голова трудового колективу Віктор Матейко.

Чоловік каже, що на підприємстві господарюють інші люди, а йому – погрожували: "Згідно з моєю заявою у райвідділі міліції,о 10-й годині шостого березня прийшли люди, які показали відповідні документи, що тепер вони будуть займатися організацією виробничого процесу", - каже у студії Суспільного Віктор Матейко.

Втручання сторонніх осіб у роботу підприємства Віктор Матейко пояснює спробами вплинути на приватизаційні процеси щодо державного підприємства "Рибгосп "Галицький".

До слова, товариство з обмеженою відповідальністю "Рибгосп "Бурштинський" орендує цілісний майновий комплекс державного підприємства "Рибгосп “Галицький". Договір оренди укладено у 2014-му, і він досі є дійсним.

"Спробу приватизувати "Рибгосп "Галицький" робили у 2016-му. Тоді був можливим варіант створення акціонерного товариства, одним із засновників якого міг стати орендар. Але пропоновані умови "Бурштинський" не задовольнили, тож впродовж двох років тривали судові процеси. У 2018-му змінилось законодавство - і варіант створення акціонерного товариства залишився у минулому. У 2020-му році наказом Фонду єдиний майновий комплекс "Рибгоспу "Галицький" вилучено з переліків, які підлягають приватизації. На сьогодні жодних процесів приватизації не відбувається, заходів щодо підготовки до неї не здійснюється", - каже начальник відділу приватизації регіонального відділення Фонду Держмайна України в Івано-Франківській області Михайло Гавриляк.

Натомість Віктор Матейко вважає, що працівники регіонального відділення Фонду Держмайна України в Івано-Франківській області мають стосунок до подій, які відбуваються на підприємстві "Рибгосп “Бурштинський".

"Фонд постійно чинив тиск на підприємство, щоб воно занепало, бо на нього хтось претендував", – переконаний представник трудового колективу підприємства.

У регіональному відділенні Фонду кажуть, що до них надійшло повідомлення про зміну засновників та керівника підприємства.

"Четвертого чи п’ятого березня ми отримали заяву, що в складі засновників відбулися зміни. Взаємовідносини учасників, власників будь-яких товариств, у тому числі з обмеженою відповідальністю, не є компетенцією регіонального відділення", - відповідає заступник начальника регіонального відділення ФДМУ в Івано-Франківській області Володимир Когутяк.

Голова трудового колективу ТОВ "Рибгосп "Бурштинський" Віктор Матейко закликає правоохоронні органи розібратися у захопленні, яке називає "рейдерським".

Автор:  Світлана Усатюк, Софія Шеметуха
Посилання на джерело:  https://suspilne.media

Повернутися до розділу


Інші публікації: