antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Голова ВСУ хоче звільнити усіх суддів Макарівського райсуду

13/11/08
Голова Верховного Суду України Василь ОНОПЕНКО вніс до Вищої ради юстиції подання щодо звільнення з посад за порушення присяги усіх суддів Макарівського районного суду Київщини за порушення законодавства при вирішенні земельних спорів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні, виступаючи у Києві перед делегатами IX з’їзду суддів України.

За словами В.ОНОПЕНКА, багато нарікань громадян на дії судів виникаються під час розгляду саме земельних спорів.

Голова ВСУ зазначив, що сьогодні дехто називає судову владу «найбільш корумпованою і навіть небезпечною для суспільства».

«Нерідко це робиться з метою компрометації усього суддівського корпусу, досягнення певної особистої мети, а також для прикриття чи виправдання своїх неправомірних дій стосовно суддів і судів, а також ігнорування цієї об’єктивної закономірності, що за надзвичайно високого рівня корупції у державі (а це доведений факт) жодна зі складових державної влади не може залишатися не враженою цим суспільним злом», - сказав В.ОНОПЕНКО.

Водночас він зауважив, що слід відверто визнати справедливість багатьох нарікань на зловживання у сфері правосуддя.

«Окремі судді допускають вседозволеність, зловживаючи правом судити. Потурають проникнення політики у правосуддя, стають посередниками або ж виконавцями у різноманітних протиправних схемах», - зазначив голова ВСУ.

Він звернув увагу делегатів з’їзду на те, що апеляційні суди в багатьох випадках скасовують рішення судів першої інстанції у кримінальних справах.

Крім того, за словами В.ОНОПЕНКА, поширюється практика підроблення судових рішень зацікавленими особами.

Говорячи про самоочищення судової гілки влади, він також зазначив, що «до терезів і меча (символу правосуддя – УНІАН) треба додати ще два внутрішніх атрибути – мітлу і щит».


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: