Вже більше року тривають спроби заволодіти контрольним пакетом акцій “Укррічфлоту”. На початку 2006 р. були сфабриковані позовні вимоги, задовільнені ухвалами судів загальної юрисдикції в Донецькій області, містах Харкові та Миколаєві. Слуги Феміди вимагали зупинити обіг акцій, арештувати майно компанії, призупинити дію ліцензії реєстратора акцій, незаконно передати реєстр акціонерів іншому реєстратору." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


І ще одна атака на “Укррічфлот”

21/02/07

Вже більше року тривають спроби заволодіти контрольним пакетом акцій “Укррічфлоту”. На початку 2006 р. були сфабриковані позовні вимоги, задовільнені ухвалами судів загальної юрисдикції в Донецькій області, містах Харкові та Миколаєві. Слуги Феміди вимагали зупинити обіг акцій, арештувати майно компанії, призупинити дію ліцензії реєстратора акцій, незаконно передати реєстр акціонерів іншому реєстратору.

Усі ці незаконні рішення судів були скасовані, а правомірність дій “Укррічфлоту”, як суб’єкта господарювання було доведено в судовому порядку. Відсутність порушень чинного законодавства з боку річфлотівців підтвердила також Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Але на цьому рейдери не заспокоїлися.

Як повідомив президент АСК “Укррічфлот” Павло Підлісний представникам мас-медіа, прокуратура Дніпропетровської області знову порушила кримінальну справу, намагаючись під виглядом перевірки незаконно заволодіти реєстром акціонерів компанії. При цьому президент “Укррічфлоту” наголосив, що “ми — прозора компанія”, яка без зауважень неодноразово проходила аудит міжнародних і державних фінансових установ. Йдеться про те, що “Укррічфлот” — постійний клієнт ЄБРР, що надає кредити на будівництво нових суден. Зараз, скажімо, за кредити Євробанку будується 10 нових теплоходів. Зрозуміло, що багатомільйонні кошти європейці ніколи б не видали без ретельної фінансової перевірки позичальника або якби мали бодай мізерний сумнів щодо повернення грошей.

Але для слідчого Дніпропетровської прокуратури це — не аргумент. При цьому, як повідомив начальник договірно-правової служби АСК “Укррічфлот” пан Рєзніков, дніпропетровські стражі закону, всупереч нормам Кримінально-процесуального кодексу, порушили кримінальну справу з тих самих підстав, що й закриту раніше, незаконність провадження якої була встановлена судовим рішенням та перевірками Генеральної прокуратури України. І вже, наскільки відомо, прокуратурою Дніпропетровської області отримано в Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська постанову про накладення арешту на майно та акції АСК “Укррічфлот”. Очевидно, знову тривають спроби усіма способами вилучити реєстр акціонерів компанії і реалізувати рейдерську схему незаконного привласнення чужого майна.Источник: svoboda.com.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: