" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ініціатором порушення кримінальної справи проти групи компаній-шахраїв виступило керівництво банку, уточнюють в адміністрації "Родові

20/08/09

КИЇВ, 20 серпня. /УКРІНФОРМ/. Кримінальну справу щодо порушень під час рефінансування комерційних банків і, зокрема, "Родовід Банку", про яку повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, порушено за ініціативою тимчасової адміністрації банку щодо групи шахраїв, які намагаються привласнити кредитні кошти і вивести заставлене майно з-під застави, а не щодо попередніх керівників фінустанови, уточнюють в адміністрації "Родовід банку".

Вказані особи через низку фіктивних банкрутств ухиляються від повернення коштів у банк. А оскільки вартість земельної ділянки, під заставу якої отримано кредит, у кілька разів перевищує розмір неповернутих коштів, вони намагаються ухилитися і від передачі цієї земельної ділянки на баланс банку.

На даний момент триває досудове слідство і керівництво банку докладає максимум зусиль для повернення грошових коштів у банк та відшкодування за рахунок земельної ділянки спричинених банку збитків.

В адміністрації банку наголошують, що по відношенню до усіх боржників банку, які не повертають кредитні кошти, вживатимуть відповідні заходи, а винні особи будуть змушені не тільки повернути кошти, але й будуть притягнуті до відповідальності за порушення закону.

Зважаючи на банківську та слідчу таємницю, назви конкретних компаній, адреси земельних ділянок, імена осіб на даний момент банк не може оприлюднити, наголошують в адміністрації "Родовід Банку".
Зберегти

Инф. ukrinform
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: