antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Харківські захисники лісу знову борються за порятунок міського лісопарку

17/06/10
Його площа – близько 2 тисяч гектарів і тільки за офіційними документами вже майже 600 гектарів роздано під забудову приватним структурам.

Кілька днів тому екологи виявили новий паркан завдовжки кілька кілометрів, який огородив мінімум 20 гектарів лісу. Активісти «Зеленого фронту» намагаються привернути увагу городян до захоплення зони відпочинку, поки на цій території ще не почалася вирубка дерев. Як і у випадку з прокладанням дороги через парк Горького, нове будівництво не оформлене документально. Немає рішення міської ради про виділення цієї ділянки лісу під забудову, і на самому майданчику немає вказівника, який об’єкт тут заплановано і хто його споруджує. Акція пройшла під наглядом міліції, але без сутичок і затримання активістів. Днями в Харкові відбудуться громадські слухання щодо долі зелених насаджень і забудови лісопарку. А вже сьогодні стартує збір підписів для проведення референдуму на захист лісу.


Джерело: ICTV

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: