antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Харківський "Хімпром" виставили на продаж

25/11/08
Екс-директор підприємства "Хімпром" Юрій Дуденков виставив на продаж на конкурсі п"ять цілісних майнових комплексів підприємства із загальною початковою ціною 23,39 млн. грн.

Про це йдеться в його повідомленні в пресі в понеділок, передає агентство "Інтерфакс Україна". 

Зокрема до продажу запропоновані комплекси із розливі хлору в малу тару (початкова ціна - 6,79 млн. грн.), виробництва картонної тари (3,73 млн. грн.) і кабельні пластикати (3,78 млн. грн.).

Крім того на конкурс виставлені ЦІК з виробництва полімерної плівки й тари (2,96 млн. грн.) й переробки вторинного поліетилену (6,13 млн. грн.).

Зацікавлені компанії повинні надати керуючою документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним умовам, протягом 10 днів з моменту публікації оголошення про конкурс.

ДП "Хімпром" засновано 1967 року, є містоутворюючим підприємством міста Першотравневий з населенням більше 35 тис. жителів. Більшість будинків у місті опалюються теплом, що надходить від теплоелектроцентралі "Хімпрому".


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: