antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Хорошковський тепер боротиметься з брудними грошима

28/01/09
Рішення президента про призначення Валерія Хорошковського першим заступником голови СБУ сприятиме посиленню боротьби з корупцією та контрабандою.

Про це повідомили "Українській правді" у прес-службі СБУ, коментуючи указ президента про призначення Хорошковського першим заступником голови СБУ.

"Призначення Хорошковського кардинально посилить боротьбу з корупцією та контрабандою, що є пріоритетом роботи СБУ, із метою мінімізації наслідків світової кризи в державі", - заявили в прес-центрі СБУ.

За рішенням президента, Хорошковський відповідатиме за організацію роботи СБУ із захисту економічної безпеки держави та боротьбу з відмиванням брудних коштів.

У прес-службі процитували слова в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка про те, що саме завдяки Хорошковському під час його керівництва Держмитслужбою "було суттєво поліпшено рівень співпраці СБУ з митницею, цьому сприяла принципова позиція Валерія Івановича у боротьбі з корупцією в митних органах".

"Завдяки спільним діям СБУ і митниці у сфері захисту економічних інтересів держави, за цей час майже вдвічі зросли надходження коштів до державного бюджету від митних платежів, станом на 1 грудня 2008 року вони склали 89,6 мільярди гривень", - зазначили у прес-службі.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: