antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Хто вбиває і переслідує журналістів останні 10 років?

14/05/10
Верховна Рада України заслухає у червні 2010 року звіти міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України про хід розслідування кримінальних справ, порушених з 2001 року за фактами перешкоджання професійній діяльності журналістів (нападів, побиття, переслідувань тощо, та загибелі журналістів), а також за фактами незаконного заволодіння приміщеннями, майном редакцій друкованих та електронних ЗМІ.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідної постанови "Про рекомендації парламентських слухань «Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації» проголосував 371 народний депутат з 415 зареєстрованих в сесійній залі.

Постановою доручено комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації створити робочу групу для підготовки законопроектів, рішень, спрямованих на врегулювання питань діяльності регіональних ЗМІ, в тому числі фінансування державних та комунальних ЗМІ та забезпечення прав журналістів. Крім того, у порядку контролю планується заслухати звіт Кабінету міністрів України про забезпечення виконання міжнародних зобов’язань, відповідно до регіонального плану цифрової наземної радіомовної служби у смугах частот 174-230 МГц (третій телевізійний діапазон) і 470-862 МГц (четвертий і п`ятий телевізійний діапазон), затвердженого Угодою країн – членів Міжнародного союзу електрозв’язку («Женева-2006»), щодо переходу України до 2015 року від аналогового до цифрового телерадіомовлення.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: