antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київрада дала згоду на продаж 7 земельних ділянок

12/12/08
Київська міська рада дала згоду на продаж 7 земельних ділянок в столиці загальною площею 4,31 га за 89 млн. 720 тис. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідні рішення Київрада прийняла вчора на черговому пленарному засіданні.

Згідно з документами рішень, ТОВ “Мелвікс” продано земельну ділянку на вул. Борщагівська, 2 у Шевченківському районі площею 0,01 га за 221 тис. грн. Землю передбачено використати під будівництво торговельно-офісного центру з паркінгами. “Мелвікс” зобов’язується здійснити благоустрій ландшафтної зони за вказаною адресою. ТОВ “Київ житло-інвест менеджмент” для будівництва готельного комплексу з об’єктами громадського призначення продано земельну ділянку площею 0,44 га за адресою вул. Червоноармійська, 35-35 б-37 у Печерському районі за 11 млн. 38 тис. грн..

ТОВ “Інвестбудкомплекс” для будівництва торговельно-офісного комплексу з паркінгами на вул. Межигірська, 85 у Подільському районі продано землю за 17 млн. 301 тис. грн. Площа ділянки становить 1,01 га.

ТОВ “Кінопанорама” продано земельні ділянки на вул. Шота Руставелі, 19 (А) у Печерському районі для будівництва багатофункціонального комплексу у складі об’єктів готельного, офісного, торговельного призначення з підземним паркінгом. Загалом компанія отримала у власність 0,27 га землі за 6 млн. 810 тис. грн..

Приватній особі Київрада продала земельний наділ на вул. Панфіловців, 22 у Печерському районі площею 0,02 га за 1 млн. 56 тис. грн.. Тут передбачається будівництво житлового будинку.

ВАТ “АК-Транс” для будівництва та реконструкції існуючих нежилих будівель під виробничі та адміністративно-побутові приміщення продано земельну ділянку площею 2,49 га на вул. Оранжерейній, 1 у Шевченківському районі за 50 млн. 390 тис. грн.

ТОВ підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу “Фірма “Надія” для експлуатації адміністративно-господарської будівлі продано земельну ділянку площею 0,07 га на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі за 2 млн. 904 тис. грн.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: