antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київрада «наступає» на права журналістів

26/11/08
Завтра, 27.11.2008, відбудеться десяте пленарне засідання ІІ сесії Київської міської ради VI скликання. Журналістам потрібно обов’язково пройти акредитацію. Однак, у Київраді тепер обирають – кому з журналістів дозволити вхід до будівлі на Хрещатику, 36, а кому – ні. Коли співробітник Antiraider.org Тамара Петрів подзвонила за вказаним телефоном для акредитації і сказала, що представляє Портал Захисту Власності, на іншому кінці дроту виникла пауза. Потім почалися розпитування – що це за інтернет-видання? Т. Петрів пояснила і попросила акредитувати. Втім, працівник Київради, яка представилася Ольгою Троценко, заявила, що для акредитації потрібно надати документ про реєстрацію сайту як ЗМІ. Такі тепер у Київраді правила (раніше їх не було).

Спеціально для Ольги Троценко пояснюємо: інтернет-видання в Україні не потрібно реєструвати. Згідно ч.ч. 3.3. ст.20 Закону України „Про інформацію” порядок  створення  (заснування)  та  організації  діяльності окремих  засобів  масової  інформації  визначаються  законодавчими актами про ці засоби. З цієї норми випливає, що діяльність кожного виду засобів масової інформації, а відтак і їх правовий статус в Україні, мають бути чітко регламентована законодавством. Оскільки чинне законодавство України не визнає того факту, що Інтернет є потужним засобом розповсюдження масової інформації (хоча ми – Antiraider.org - з цим не погоджуємося) і не містить норм, які б визначали правові основи діяльності Інтернет-видань, то статусу засобів масової інформації вони de jure не мають.

Отже, вимога Ольги Троценко щодо надання свідоцтва про реєстрацію аби акредитувати журналістів на сесію Київради, Antiraider.org вважає перешкоджанням професійній діяльності журналістів інтернет-видання.


Колектив Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: