antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київрада планує виключити 300 об’єктів з програми приватизації

29/09/10
Заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Мазурчак заявляє, що в мерії підготовлено перелік з понад 300 важливих об’єктів столиці, які пропонуватиметься депутатам Київради вилучити з програми приватизації.

Про це Мазурчак сказав в ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДР ТРК).

«На 7 число на сесію Київради виноситься відміна більше 300 об’єктів. З переліку приватизації вилучається, в тому числі і приміщення цілого ряду управлінь КМДА, які були продані. В тому числі було виставлено на продаж будівлі міського відділення Антимонопольного комітету, районний відділ міліції, Київмлин...», - сказав Мазурчак.

За його словами, повний список буде розданий всім депутатам.

Крім того Мазурчак заявив, що на сьогодні призупинено оформлення 2,5 тис. земельних ділянок, які рішенням Київради були передані різним невідомим особам, в тому числі підставним студентам.

«Сьогодні йде робота. Жодна з цих земельних ділянок не оформлена. Йде слідство і по деяких питаннях вже відкриті кримінальні справи», - зазначив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, продаж ХК «Київміськбуд» стала можливою саме після внесення її у Програму приватизації об’єктів комунальної власності. Саме за такою схемою планувалось приватизувати приміщенння, які займають 13 посольств та 9 об’єктів метрополітену. Трохи раніше через соціальну напругу та на задоволення протесту прокуратури депутати скасували рішення про приватизацію приміщень Володимирського та Житнього ринків, які теж були внесені до програми приватизації.


Джерело: proUA Київ

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: