antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київрада повернула земельну ділянку НСК “Олімпійському”

30/04/10
Київрада скасувала своє попереднє рішення про передачу в довгострокову оренду ТОВ “Урал” земельної ділянки, що на вул. Червоноармійська, 55.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було ухвалене на засіданні Київради 29 квітня.

Проект рішення був внесений “з голосу” головою Постійної комісії з питань земельних відносин Олексієм ЄВЛАХОМ. Він заявив, що питання вноситься на розгляд сесії за дорученням віце-прем’єр-міністра України Бориса КОЛЕСНІКОВА, який опікується підготовкою до чемпіонату Євро-2012.

Голова земельної комісії пояснив, що в даному випадку йдеться про земельну ділянку, що розташована безпосередньо на території стадіону “Олімпійський”.

Внесення проекту до порядку денного підтримали 69 депутатів Київради. За вилучення землі у приватної кампанії проголосували 63 депутати міськради.

Як повідомляв УНІАН, 25 серпня 2009 р. Київська міська державна адміністрація підписала меморандум з приватними компаніями «Урал» та «Інтерспорт» про вилучення у них землі поблизу національного спортивного комплексу «Олімпійський».

Раніше, 25 червня Президент Віктор ЮЩЕНКО під час наради з питань підготовки Києва до проведення Євро-2012 доручив столичній міськдержадміністрації та Міністерству у справах сім`ї, молоді та спорту вирішити питання про вилучення з використання у комерційних структур двох земельних ділянок площею орієнтовно 9 га, що прилягають до території НСК «Олімпійський». За поясненням тодішнього віце-прем`єр-міністра Івана ВАСЮНИКА, йшлося про відчуження близько 9 га землі, яка перебувала в користуванні у приватних фірм, угоди на оренду з якими були підписані у 2004 році.


Джерело:
УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: