antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київрада ввела мораторій на підвищення тарифів на житлокомунпослуги

26/12/08
Київська міська рада ввела мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Таке рішення Київрада ухвалила вчора на сесії, передають «Українські новини».

Цим рішенням Київрада заборонила Київській міській державній адміністрації підвищувати тарифи на житлокомунпослуги з дати введення мораторію і до ухвалення Київрадою окремого рішення про його відміну.

Таким чином, Київрада не встановила точний термін дії мораторію.

Також Київрада доручила Київміськадміністрації при формуванні міськбюджету-2009 передбачити повну компенсацію різниці між діючими тарифами на житлокомунпослуги та їх собівартості для компаній і підприємств, які надають ці послуги.

Також Київрада доручила Київміськадміністрації негайно подати їй на розгляд пропозиції про підтвердження або відміну мораторію, якщо органи державної влади ухвалять рішення про підвищення вартості електроенергії і природного газу.

Крім того, Київрада вирішила при формуванні міськбюджету-2009 передбачити в ньому фінансування програм капітального будівництва і реконструкції інженерних мереж.

Зокрема, на водопровідні та каналізаційні системи - 660,5 млн. гривень, на теплові мережі і пункти - 179,4 млн. гривень, на газові мережі та споруди - 32,2 млн. гривень.


Джерело:
proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: