antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київрада ввела мораторій на підвищення тарифів на житлокомунпослуги

26/12/08
Київська міська рада ввела мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Таке рішення Київрада ухвалила вчора на сесії, передають «Українські новини».

Цим рішенням Київрада заборонила Київській міській державній адміністрації підвищувати тарифи на житлокомунпослуги з дати введення мораторію і до ухвалення Київрадою окремого рішення про його відміну.

Таким чином, Київрада не встановила точний термін дії мораторію.

Також Київрада доручила Київміськадміністрації при формуванні міськбюджету-2009 передбачити повну компенсацію різниці між діючими тарифами на житлокомунпослуги та їх собівартості для компаній і підприємств, які надають ці послуги.

Також Київрада доручила Київміськадміністрації негайно подати їй на розгляд пропозиції про підтвердження або відміну мораторію, якщо органи державної влади ухвалять рішення про підвищення вартості електроенергії і природного газу.

Крім того, Київрада вирішила при формуванні міськбюджету-2009 передбачити в ньому фінансування програм капітального будівництва і реконструкції інженерних мереж.

Зокрема, на водопровідні та каналізаційні системи - 660,5 млн. гривень, на теплові мережі і пункти - 179,4 млн. гривень, на газові мережі та споруди - 32,2 млн. гривень.


Джерело:
proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: