antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київське науково-виробниче підприємство "Сатурн" намагаються захопити рейдери, заявив голова правління компанії Володимир Чміль.

09/08/07

Атака на НВП загрожує національній безпеці України, адже у Сатурні займаються розробками важливих військових комплексів, серед яких система "кольчуга", наголошує керівник підприємства.
     Володимир Чміль (голова правління ВАТ НВП Сатурн):  З моєї точки зору, загарбники - це "Альфа груп", Росія. Значить, в цій справі беруть участь приватні виконавці, які забезпечують юридичний супровід.
     Як повідомили у Сатурні, днями невідомі зловмисники намагалися силоміць захопити приміщення заводу, при чому, вторгненню передував замах на голову правління НПВ - саме так Володимир Чміль розцінює автомобільну аварію, яка сталася напередодні.
     Голова правління Сатурну відмічає, що метою захоплення підприємства може бути як привласнення виробничих потужностей, так і дестабілізація роботи заводу конкурентами, адже НПВ єдиний в Україні володіє арсен-гелієвими технологіями, використанням яких у світі займаються лише 8 країн.
     Подолати протиправні поглинання зможе посилення відповідальності за такі дії, сподіваються в урядовій антирейдерській комісії.
     Як ми вже повідомляли, комісія з цінних паперів та фондового ринку розробила ряд змін до чинних законів. Втім, головною причиною розквіту рейдерства залишаються корумповані суди та правоохоронні органи, відзначають аналітики.

Источник: 24 канал
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: