antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київське науково-виробниче підприємство "Сатурн" намагаються захопити рейдери, заявив голова правління компанії Володимир Чміль.

09/08/07

Атака на НВП загрожує національній безпеці України, адже у Сатурні займаються розробками важливих військових комплексів, серед яких система "кольчуга", наголошує керівник підприємства.
     Володимир Чміль (голова правління ВАТ НВП Сатурн):  З моєї точки зору, загарбники - це "Альфа груп", Росія. Значить, в цій справі беруть участь приватні виконавці, які забезпечують юридичний супровід.
     Як повідомили у Сатурні, днями невідомі зловмисники намагалися силоміць захопити приміщення заводу, при чому, вторгненню передував замах на голову правління НПВ - саме так Володимир Чміль розцінює автомобільну аварію, яка сталася напередодні.
     Голова правління Сатурну відмічає, що метою захоплення підприємства може бути як привласнення виробничих потужностей, так і дестабілізація роботи заводу конкурентами, адже НПВ єдиний в Україні володіє арсен-гелієвими технологіями, використанням яких у світі займаються лише 8 країн.
     Подолати протиправні поглинання зможе посилення відповідальності за такі дії, сподіваються в урядовій антирейдерській комісії.
     Як ми вже повідомляли, комісія з цінних паперів та фондового ринку розробила ряд змін до чинних законів. Втім, головною причиною розквіту рейдерства залишаються корумповані суди та правоохоронні органи, відзначають аналітики.

Источник: 24 канал
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: