" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київські курсанти МВС розганяли мітинг за оцінку

09/06/10
П"яний бешкет кількох селян переріс у справжнє повстання. Як наслідок - спалені автівки, понівечені будинки й навіть спроба захопити міліційний відділок. Журналісти "Свідка" з"ясували: то діяли курсанти МВС. У такий спосіб вони складали залік.

Усе розпочалося традиційно - зі спиртного. П"яні гультяї на зауваги не реагували, бешкетників вгамовували правоохоронці. Найактивніших скрутили й відвезли до відділку. Та друзі вирішили визволити бранців. За кілька хвилин на вулицях панував хаос. Лунали крики, вибухи, палали автівки.

Наталя, курсантка:
- Підпал автомобіля безпосередньо, а також виявлення трупа при огляді місця події. Наше завдання - затримати злочинця, виявити всі ознаки злочину, знайти речові докази і далі порушувати кримінальні справи.


Міліціянти заспокоюють: боятися нічого, у майбутніх правоохоронців розпочалися літні заліки. Тож і намагаються дати раду в різноманітних ситуаціях.

Василь Шакун,
перший проректор Київського національного університету внутрішніх справ:
- Це підсумок тривалого часу проведення навчання протягом навчального року, а сьогодні це - підсумковий залік для них, який закінчується спеціальним оперативно-тактичним навчанням.


За бунтівників - першокурсники. Хлопці й дівчата так розперезалися, що навіть водомет не охолодив запалу. Ті, хто стояв в обороні, задоволені.

Андрій, курсант:
- Мы аккуратно, все как положено. У них задание бить, не повредить своих курсантов. Вот если бы реально были, то, конечно, можно жестче, грубее. А те, кто в обороне - конечно, получили.


Найповажніша роль у Станіслава. Він - майбутній борець із наркотиками. Та сьогодні опинився в ролі небезпечного злочинця. Спочатку було весело, сміється курсант. А коли посадовили за грати - трохи занудьгував.

Станіслав, курсант:
- Непривычно в роли задержанного, потому что учат одному - пришлось окунуться в другую роль. Каждый делает свою работу, моя работа сегодня была такая.

Натовп приборкали. Найагресивніших відвезли до умовного райвідділку. Тут до справи взялися майбутні слідчі. Їм також клопоту вдосталь, адже кожен затриманий має свою легенду. Завдання - розкрити злочин. І зробити це треба правильно.

Наталя, курсант:
- Ми повинні керуватися, звичайно, нашим чинним законодавством, і не давати собі вольностей. Тільки закон, тільки закон.


Олександр Дем"янчук. Святослав Мелешкін
Джерело: НТН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: