antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кіровоградська прокуратура порушила кримінальну справу стосовно осіб, які вимагали 2 мільйони доларів викупу за звільнення директора "?

15/01/09
Кримінальну справу за фактом захоплення директора кіровоградського приватного підприємства «Укрзолото» порушено прокуратурою Кіровоградської області.

Про це повідомляє прес-служба генеральної прокуратури.

Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.189 та ч.1 ст. 147 КК України, стосовно п’яти осіб, які на початку грудня минулого року з корисливих мотивів викрали директора приватного підприємства «Укрзолото» та вимагали за його звільнення два мільйони доларів США.

Слідством у справі встановлено, що зловмисники кілька днів тримали директора в одному із будинків міста, де погрожували потерпілому вбивством, тортурами, викраденням та знущанням над членами його сім’ї, вимагаючи у нього вищевказану суму грошей або її еквівалент у золоті.

Отримавши згоду бізнесмена, його звільнили. А вже наступного дня, виконуючи вимогу зловмисників, підприємець передав позолочені вироби зі срібла на загальну суму близько 500 000 гривень. Під час подальшої спроби реалізації ювелірних виробів злочинці були затримані.


Джерело:
proUA Кіровоград
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: