Колектив книжкового магазину „Знання” (вул. Хрещатик, 44/Б), нещодавно відмітив своє 75 річчя з дня заснування. Так склалося, що в честь визначної дати, КП „Київжитлоспецексплуатація” повідомив ТОВ „Книжковий магазин „Знання”, про те, що укладений договір (від 28.07.94) оренди нежилого приміщення припинив свою дію 16 жовтня поточного року." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
Анатолій Тихенко має накладні, згідно з якими, саме він засівав цю ділянку. А збирати урожай – приїхали сторонні люди. У 2008 році фермер Тихенко взяв дану землю в оренду. Її термін закінчився у кінці 2013-го. З того часу,за словами фермера, обласний Держгеокадастр затягує з продовженням договору.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


КМДА гризе „Знання”.

07/12/07


Колектив книжкового магазину „Знання” (вул. Хрещатик, 44/Б), нещодавно відмітив своє 75 річчя з дня заснування. Так склалося, що в честь визначної дати, КП „Київжитлоспецексплуатація” повідомив ТОВ „Книжковий магазин „Знання”, про те, що укладений договір (від 28.07.94) оренди нежилого приміщення припинив свою дію 16 жовтня поточного року.

По словам Генерального директора ТОВ „Книжковий магазин „Знання”, Вархолової Світлани Аркадіївни, 3.11.07 року вона отримала лист. В якому йшлося, що 10.11.07 року ТОВ „Книжковий магазин „Знання” (загальна площа 396,4м2), повинен звільнили приміщення і передали його КП „Київжитлоспецексплуатація”.

В 2002 році, були подані документи на приватизацію приміщення ТОВ „Знання”. Але розгляд цього питання відтягувався без пояснення причин. Ситуація не змінилася і до цього часу.

Виходячи з цього, у 2004 році Вархолова С.А. подала заяву до Верховного суду України, зі скаргою на КМДА та Головне Управління майна м. Києва. У травні 2005 року Верховний суд України ухвалив цю скаргу.

8.11.07 року на сесії Київської міської ради, був накладений мораторій на приватизацію приміщення ТОВ „Книжковий магазин „Знання”. В продовженні терміну оренди відмовили, посилаючись на реконструкцію по вул. Хрещатик. Хоча зразок затвердженого плану реконструкції, Вархолова С.А. так і не отримала.

Про розвиток подій буде повідомлятись у наступних статях.

Источник: antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: