Колектив книжкового магазину „Знання” (вул. Хрещатик, 44/Б), нещодавно відмітив своє 75 річчя з дня заснування. Так склалося, що в честь визначної дати, КП „Київжитлоспецексплуатація” повідомив ТОВ „Книжковий магазин „Знання”, про те, що укладений договір (від 28.07.94) оренди нежилого приміщення припинив свою дію 16 жовтня поточного року." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


КМДА гризе „Знання”.

07/12/07


Колектив книжкового магазину „Знання” (вул. Хрещатик, 44/Б), нещодавно відмітив своє 75 річчя з дня заснування. Так склалося, що в честь визначної дати, КП „Київжитлоспецексплуатація” повідомив ТОВ „Книжковий магазин „Знання”, про те, що укладений договір (від 28.07.94) оренди нежилого приміщення припинив свою дію 16 жовтня поточного року.

По словам Генерального директора ТОВ „Книжковий магазин „Знання”, Вархолової Світлани Аркадіївни, 3.11.07 року вона отримала лист. В якому йшлося, що 10.11.07 року ТОВ „Книжковий магазин „Знання” (загальна площа 396,4м2), повинен звільнили приміщення і передали його КП „Київжитлоспецексплуатація”.

В 2002 році, були подані документи на приватизацію приміщення ТОВ „Знання”. Але розгляд цього питання відтягувався без пояснення причин. Ситуація не змінилася і до цього часу.

Виходячи з цього, у 2004 році Вархолова С.А. подала заяву до Верховного суду України, зі скаргою на КМДА та Головне Управління майна м. Києва. У травні 2005 року Верховний суд України ухвалив цю скаргу.

8.11.07 року на сесії Київської міської ради, був накладений мораторій на приватизацію приміщення ТОВ „Книжковий магазин „Знання”. В продовженні терміну оренди відмовили, посилаючись на реконструкцію по вул. Хрещатик. Хоча зразок затвердженого плану реконструкції, Вархолова С.А. так і не отримала.

Про розвиток подій буде повідомлятись у наступних статях.

Источник: antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: