antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Коломойський шантажує уряд зупинкою НПЗ

11/11/08
Мільярдер Ігор Коломойський погрожує зупинити свої західноукраїнські нафтопереробні заводи, якщо уряд не виконає його вимоги.

Про це у понеділок повідомив голова правління НПЗ "Галичина" Олександр Лазарко.

Нафтопереробний завод "Галичина" і підприємство "Нафтохімік Прикарпаття" планують зупинити на початку грудня.

За інформацією менеджера, власник підприємств піде на такі крайні заходи, якщо уряд не виконає його вимоги.

Перше - влада повинна продовжити дозвіл на випуск дизпалива низької якості. Друге - уряд повинен негайно погодити договір з азербайджанською компанією SOCAR на постачання каспійської нафти через "Одеса - Броди" в аверсному режимі. Без цієї сировини західноукраїнські заводи "Привату" не можуть далі працювати.

За словами голови правління НПЗ "Галичина" Олександра Лазорко, на початку вересня Міністерство палива й енергетики відмовилося продовжити дію технічних умов виробництва дизельного палива низької якості (із змістом сірки не більше 0,5%).

"У результаті цього ми змушені використовувати тільки низькосірнисту сировину, а в такій ситуації ми зможемо розраховувати тільки на переробку західноукраїнської нафти, що зараз і відбувається", - скаржиться менеджер.

Подібна ситуація склалася і на другому підприємстві, що належить Ігорю Коломойському. За словами Лазорко, "Нафтохімік Прикарпаття" (Івано-Франківська область) також може зупинити виробництво до кінця місяця.

У результаті  зупинки двох підприємств роботу втратять близько 3,5 тис. людей.

В Міністерстві палива й енергетики відповідальність за продовження дозволу на випуск низькоякісного палива перекладають на Держспоживстандарт.

За словами заступника міністра палива й енергетики Бурзу Алієва, попередній дозвіл на продовження терміну дії технічних умов Міністерство палива і енергетики дало.

"Зараз ми вчергове рекомендували продовжити технічні умови, але остаточне рішення залишається за Держспоживстандартом. Пояснити, чому це відомство не продовжило термін дії дозволу, я не можу", - запевняє чиновник.

Крім того, невирішеним для "Привату" залишається питання з підписанням договорів про перекачування імпортної нафти через нафтопровід "Одеса - Броди". За словами Лазорко, це є причиною того, що завод в цей час працює тільки на 30%.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: