" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Коломойський відкусив шматок у Жеваго

09/10/08
Співвласник "Приватбанку" Ігор Коломойський додатково придбав 20,55171 млн. акцій гірничорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, що збільшило його частку в ній до 6,8857%.

Як повідомляє агентство "Інтерфакс Україна", Ferrexpo на Лондонській фондовій біржі в середу, раніше Коломойський володів 20 млн. акцій через компанії Paneuro Products Limited і Nevis Corporate Services Limited.

Відповідно до повідомлення, 29 вересня ці акції були переведені на приналежну йому компанію Ralkon Commercial Limited, що 30 вересня придбала ще 20,55171 млн. акцій Ferrexpo.

Як повідомлялося, 6 жовтня Ferrexpo повідомила про продаж мажоритарним власником компанії Костянтином Жеваго 20,79% акцій компанії в рамках здійснення раніше укладеної їм кредитної угоди з банком JPMorgan під заставу його пакета акцій.

У результаті частка Жеваго скоротилася до 51%, а власником 20,79% стала компанія RPG Industries SE ("RPGI"), що належить 63,8% акцій найбільшої в Центральній Європі вугільної компанії New World Resources N.V. (NWR, Нідерланди).

Коломойський 2007 року спільно із своїми бізнес-партнерами продав металургійні активи, що належали йому великій російській гірничо-металургійній компанії Evraz Group, замість, зокрема, одержавши 9,72% акцій Evraz Group.


Джерело: Экономічна правда

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: