antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Консультації в управлінні земресурсів стануть платними - від 100 грн. до 5 тис.

30/01/09
Київська міська державна адміністрація хоче встановити плату за надання фізичним і юридичним особам консультацій з питань земельних правовідносин керівництвом Головного управління земельних ресурсів у розмірі 0,1-5 тис. гривень за консультацію.

Про це говориться в розробленому управлінням проекті розпорядження міськадміністрації, текст якого мають «Українські новини».

Проект передбачає розширення переліку платних послуг, що надаються управлінням, на 1 - до 9.

Додатковою платною послугою пропонується зробити надання консультацій керівництвом управління у разі їх проведення в неприйомні години.

Зокрема, вартість консультацій для юросіб у начальника Головного управління пропонується встановити у розмірі 5 тис. гривень, у його перших заступників - 4 тис. гривень, у заступників - 3 тис. гривень, у начальників підрозділів управління - 1 тис. гривень.

Для фізосіб, окрім фізосіб - суб`єктів підприємницької діяльності, вартість консультацій пропонується встановити у розмірі 10% від вартості цих послуг для юросіб.

Тобто консультація для фізосіб у начальника Головного управління коштуватиме 500 гривень, у перших заступників - 400 гривень, у заступників - 300 гривень, у начальників підрозділів - 100 гривень.

Як повідомлялось, Київміськадміністрація хоче встановити плату за видачу Головним управлінням земресурсів дозволів при оформленні юр- і фізособами документів на відведення земділянок 1-5 тис. гривень за 1 послугу.

У грудні 2008 року Київміськадміністрація вирішила ввести з 2009 року плату за видачу Головним управлінням земресурсів дозволів при оформленні юр- і фізособами документів на відведення земділянок, визначивши перелік з 8 платних послуг.


Джерело: proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: