antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


КПЛ проведе круглий стіл про знищення малого і середнього бізнесу

22/01/09
Круглий стіл «Очікуване знищення малого та середнього бізнесу як результат поточної діяльності Верховної Ради та Уряду України» організовує Комітет підприємців Львівщини.

Захід відбудеться 23 січня в 11.00 год. у приміщенні конференц-залу Комітету підприємців Львівщини за адресою вулиця Січових стрільців, 12, кв. 10).

У рамках зустрічі планується обговорити наслідки прийняття постанови Кабінету Міністрів України № 1118 (Позбавлення підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування права бути платниками ПДВ ), упередити прийняття постанов № 3518 та № 3532, розглянути спектр інших питань, коли у державі фактично знищується малий та середній бізнес.

Як зазначають організатори, ці питання особливо актуальні з огляду на проблеми з наповненням бюджету в Україні та впливу світової економічної кризи на національний бізнес.

У рамках круглого столу буде розглянуто та прийнято проект спільного звернення підприємницьких організацій Львівщини з цієї проблематики.


Джерело: proUA Львів
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: