antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кримські депутати займаються державним рекетом – профспілки

07/09/10
Наміри депутатів Верховної Ради Криму захопити профспілкове майно є виявом державного рекету, який політики всіх кольорів послідовно застосовують до майна, що належить всім членам профспілок, - заявляє Голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук, коментуючи проект рішення, за яким у Федерації профспілок України в комунальну власність відберуть землю під санаторіями у Автономній Республіці Крим.

«Справжній намір кримських політиків полягає не лише у тому, щоб грубо забрати чуже майно, а й у тому, аби позбавити профспілки економічної і громадянської самостійності, - переконаний Якібчук. - Адже жодній владі не вигідні недержавні організації, які мають власну економічну базу для незалежної діяльності».

У НФПУ також переконані, що наміри депутатів позбавити Федерацію «спокуси розпоряджатися землею під приводом «оренди» і «реконструкції» санаторних об"єктів» є порожніми деклараціями, оскільки жодних гарантій того, що земля працюватиме на людей праці після передачі її у комунальну власність немає, оскільки рівень корупції у земельній сфері в Криму є одним із найвищих в Україні.

«Ми підтримуємо керівництво ФПУ у принциповому ставленні до заборони відчуження профспілкового майна, - заявляє Мирослав Якібчук. - Наша послідовна позиція завжди була у тому, аби профспілковими активами керував Фонд профспілкового майна, який би управлявся всіма профспілками, без втручання політиків».

Національний форум профспілок України є другою за чисельністю організацією, і об’єднує в своїх лавах 19 всеукраїнських профспілок.


Джерело:
Економічна правда

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: