26 жовтня 2007 року, на вулиці Обухівській, 60 конфлікт з незаконним будівництвом досяг кривавої фази." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кривава п’ятниця

26/10/07

26 жовтня 2007 року, на вулиці Обухівській, 60 конфлікт з незаконним будівництвом досяг кривавої фази.

ТОВ «Центуріон», яким керує Цуканов, всупереч рішенням судів і здоровому глузду свідомо пішло на злочин, організувавши бійку між людьми.

Члени ГО «Антирейдерський союз підприємців України», що здійснювали пікетування об’єкту незаконного будівництва та мешканці прилеглих до будівництва будинків, довший час не давали змоги керівництву «Центуріону» заганяти будівельників на роботу.

Тоді останні найняли охоронну фірму «Сфінкс», щоб будівельники могли безперешкодно проникнути на об’єкт. Свої дії вони прикривали фразою «консервування об’єкту» і намагались продовжити будівництво.

Треба віддати належне охоронцям і керівництву «Сфінкса», які, розібравшись у конфлікті, вирішили залишитись осторонь.

Але це не зупинило організаторів будівництва, які підіслали до пікету провокатора. Останній, перебуваючи явно у нетверезому стані (наркотичного сп’яніння?) накинувся на інформаційний намет «Антирейдерський дозор». Провокатор (особа встановлюється) встиг завдати тілесних пошкоджень одному з активістів Антирейдерського союзу. Злочинець був затриманий, доставлений у Святошинське районне управління міліції, де зараз дає покази.


Источник: antiraider.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: