antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Криза дійшла до українських виробників соків

03/11/08
Фінансова криза почала відображатися на українських виробниках соків затримками розрахунків з ними торговельних мереж.

Про це повідомив віце-президент асоціації "Союз виробників сокової продукції України" Володимир Онопрієнко.

"Фінансова криза починає позначатися на соковій галузі. Першими його проявами стали затримки розрахунків торговельних мереж з виробниками сокової продукції. Криза також змусила багатьох виробників перейти від висновку довгострокових контрактів до короткострокових", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

За словами президента асоціації, виробники вже зараз змушені знижувати темпи виробництва, а багато невеликих підприємств будуть змушені через фінкризу звертати інвестиційні проекти.

Онопрієнко також вважає, що фінансова криза стала однією з причин уповільнення зростання місткості внутрішнього ринку соків поточного року.

Згідно з даними Сокового союзу України, місткість українського ринку соків у 2008 році складе близько 800 млн. літрів, що усього на 4% більше, ніж 2007 року. При цьому експерти розраховували, що в поточному році зростання ринку складе 11-12%.

Серед інших факторів, що вплинули на зріст сокового ринку, Онопрієнко назвав, зокрема, інфляційні процеси і подорожчання сировини.

Генеральний директор найбільшої сокової компанії в Україні ТОВ "Сандора" Ніл Старрок також підтвердив агентству, що деякі клієнти компанії затримують розрахунки з нею.

"Єдине, у чому ми відчуваємо наслідки кризи, це в затримках платежів від деяких клієнтів. Але, оскільки ми зацікавлені в довгострокових партнерських відносинах, ми сідаємо за стіл переговорів, аналізуємо кожну ситуацію, даємо відстрочку, щоб не втратити партнерів", - сказав він.

Керівник ТОВ "Сандора" підкреслив, що компанія не переглядала план інвестицій.

В Україні компанії "Сандора", "Вітмарк-Україна", "Ерлан", Coca-Cola, "Вінніфрут", "Рідна Марка", "Фрут Майстер Груп" займають близько 98% ринку.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: