antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Криза дійшла до українських виробників соків

03/11/08
Фінансова криза почала відображатися на українських виробниках соків затримками розрахунків з ними торговельних мереж.

Про це повідомив віце-президент асоціації "Союз виробників сокової продукції України" Володимир Онопрієнко.

"Фінансова криза починає позначатися на соковій галузі. Першими його проявами стали затримки розрахунків торговельних мереж з виробниками сокової продукції. Криза також змусила багатьох виробників перейти від висновку довгострокових контрактів до короткострокових", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

За словами президента асоціації, виробники вже зараз змушені знижувати темпи виробництва, а багато невеликих підприємств будуть змушені через фінкризу звертати інвестиційні проекти.

Онопрієнко також вважає, що фінансова криза стала однією з причин уповільнення зростання місткості внутрішнього ринку соків поточного року.

Згідно з даними Сокового союзу України, місткість українського ринку соків у 2008 році складе близько 800 млн. літрів, що усього на 4% більше, ніж 2007 року. При цьому експерти розраховували, що в поточному році зростання ринку складе 11-12%.

Серед інших факторів, що вплинули на зріст сокового ринку, Онопрієнко назвав, зокрема, інфляційні процеси і подорожчання сировини.

Генеральний директор найбільшої сокової компанії в Україні ТОВ "Сандора" Ніл Старрок також підтвердив агентству, що деякі клієнти компанії затримують розрахунки з нею.

"Єдине, у чому ми відчуваємо наслідки кризи, це в затримках платежів від деяких клієнтів. Але, оскільки ми зацікавлені в довгострокових партнерських відносинах, ми сідаємо за стіл переговорів, аналізуємо кожну ситуацію, даємо відстрочку, щоб не втратити партнерів", - сказав він.

Керівник ТОВ "Сандора" підкреслив, що компанія не переглядала план інвестицій.

В Україні компанії "Сандора", "Вітмарк-Україна", "Ерлан", Coca-Cola, "Вінніфрут", "Рідна Марка", "Фрут Майстер Груп" займають близько 98% ринку.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: