antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Лист АСПУ до Президента України

06/11/08
                                                                        Президенту України
                                                                        Ющенку В.А.                                 

                    Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!


    Антирейдерський Союз підприємців України вимушений ще раз звернутись до Вас по питанню дієвості Міжвідомчої Комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств при Кабінеті Міністрів України.

    Незважаючи на Ваші вказівки, які неоднозначно вказували на необхідність посилення боротьби з цим ганебним явищем, на жаль в 2008 році комісія практично не розпочала свою роботу. Крім наказу по КМ про створення цієї комісії (До речі з складу Комісії були виключені представники громадських організацій УСПП, Антирейдерського Союзу підприємців України, ТПП та інші) не проведено жодного засідання, повністю знищена структура в областях, створена комісією попереднього уряду.

    Така бездіяльність Міжвідомчої комісії привела до нового сплеску рейдерських нападів на підприємства середнього бізнесу.

    Можливо, менше стало брутальних бандитських нападів, але в цілому кількість рейдерських захоплень збільшилась і розширилась на сферу земельних відносин, культури та торгівлі, безпосередньо на громадян України. Продовжуються також рейдерські напади на великі, в тому числі і державні підприємства. Що можна сказати, коли рейдерські прийоми використовуються навіть в політичній боротьбі.

    Враховуючи, що сьогодні тільки президентська вертикаль влади є гарантією стабільності в державі, та враховуючи, що рейдерство сьогодні вже загрожує безпеці України, просимо розглянути питання створення Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств при Раді Національної безпеки з відродженням таких комісій в областях безпосередньо при керівних органах президентської вертикалі управління.

    З повагою,
    Національний координатор
    Антирейдерського Союзу
    підприємців України                                          В.М.Чміль
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: