antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Лист АСПУ до Президента України

06/11/08
                                                                        Президенту України
                                                                        Ющенку В.А.                                 

                    Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!


    Антирейдерський Союз підприємців України вимушений ще раз звернутись до Вас по питанню дієвості Міжвідомчої Комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств при Кабінеті Міністрів України.

    Незважаючи на Ваші вказівки, які неоднозначно вказували на необхідність посилення боротьби з цим ганебним явищем, на жаль в 2008 році комісія практично не розпочала свою роботу. Крім наказу по КМ про створення цієї комісії (До речі з складу Комісії були виключені представники громадських організацій УСПП, Антирейдерського Союзу підприємців України, ТПП та інші) не проведено жодного засідання, повністю знищена структура в областях, створена комісією попереднього уряду.

    Така бездіяльність Міжвідомчої комісії привела до нового сплеску рейдерських нападів на підприємства середнього бізнесу.

    Можливо, менше стало брутальних бандитських нападів, але в цілому кількість рейдерських захоплень збільшилась і розширилась на сферу земельних відносин, культури та торгівлі, безпосередньо на громадян України. Продовжуються також рейдерські напади на великі, в тому числі і державні підприємства. Що можна сказати, коли рейдерські прийоми використовуються навіть в політичній боротьбі.

    Враховуючи, що сьогодні тільки президентська вертикаль влади є гарантією стабільності в державі, та враховуючи, що рейдерство сьогодні вже загрожує безпеці України, просимо розглянути питання створення Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств при Раді Національної безпеки з відродженням таких комісій в областях безпосередньо при керівних органах президентської вертикалі управління.

    З повагою,
    Національний координатор
    Антирейдерського Союзу
    підприємців України                                          В.М.Чміль
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: