antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Львівські МАФівці звинувачують мера у руйнуванні малого бізнесу

29/01/09
Приблизно 200 продавців та власників МАФів у ці хвилини пікетують під стінами Львівської міської ради. Вони вимагають, аби мер Андрій Садовий підписав проголосовану ще 18 грудня ухвалу ЛМР „Про затвердження Перспективної схеми розміщення малих архітектурних форм як частини програми комплексного благоустрою міста». Про це повідомляє кореспондент «Львівського порталу» з місця події.

Зокрема, до міської ради прийшли МАФівці, які також представляють ГО « Я – львів’янин». Пікетувальники стверджують, що протягом двох років А. Садовий робить усе можливе, аби знищити малий бізнес у місті. Крім того, вони хочуть привернути увагу мера та львів’ян до своїх проблем. Якщо А. Садовий не підпише ухвали, то МАФівці обіцяють, що нові акції будуть набагато серйозніші, ніж пікети.

За їх словами, ухвала „Про затвердження Перспективної схеми розміщення малих архітектурних форм як частини програми комплексного благоустрою міста» вирішує долю приблизно 10 тис. людей, які працюють у МАФах. Те, що ухвалу не підписано, – означає, що всі вони поза правовим полем і не можуть нормально працювати .


Джерело: proUA Львів
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: