antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Люди у формі податківців увірвалися на територію ВАТ «Львівський холодокомбінат», побили охоронців і захопили адмінкорпус.

17/06/10
Сьогодні зранку особи у формі податківців без жодних дозволів увірвалися на територію заводу ВАТ «Львівський холодокомбінат». При цьому побили охоронців і захопили адмінкорпус. Про це ЗІК повідомили у прес-службі підприємства.

О 9.30 на прохідній заводу за адресою Повітряна, 2 розпочався брифінг для журналістів.

Один із менеджерів ВАТ почав знімати захоплення на відеокамеру, однак представники податкової намагалися відібрати у нього камеру.

«Сьогодні вранці близько 8.00 на нашу прохідну увірвалися озброєні представники податкової міліції. Охорона просила їх представитися і надати підтверджуючі документи про те, що вони можуть проникнути на наше підприємство. Вони нічого не надали, не представилися і затіяли бійку з нашою охороною. Одному з охоронців намагалися одягнути кайданки. Іншого охоронця, який знімав усе це на камеру телефону, відсторонили», – розповіла у коментарі ЗІКу маркетолог ВАТ «Львівський холодокомбінат» Наталія Павлів.

З її слів, на цей час представники податкової міліції заблокували вхід в адмінкорпус підприємства. «Вони стоять тут, забороняють вхід працівникам до своїх кабінетів, і що там відбувається на другому поверсі, де кабінети наших власників, ми нічого не знаємо», – розповіла Павлів.

Вона наголосила, що сьогоднішній візит податкової міліції на підприємство був для його керівництва повною несподіванкою: «Ніхто нічого не знав, не повідомляв. Ми розцінюємо ці дії як недоречні, вкрай недопустимі», – сказала Павлів.

Нагадаємо, що ВАТ «Львівський холодокомбінат» – найбільший виробник морозива в Західній Україні. Як повідомили ЗІКу представники ВАТ, податківці зараз перебувають на другому поверсі і перевіряють документацію товариства.


Джерело: ZIK

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: