antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Мерія змусить маршрутчиків ділитися прибутком.

23/01/09
Київрада внесла зміни до умов перевезення приватними маршрутними таксі.

За це рішення проголосували 103 депутати, пише муніципальна газета "Хрещатик".

Згідно з документом, приватні перевізники мають укладати угоди з комунальними підприємствами на утримання дорожніх об"єктів, зокрема зупинок транспортних засобів та дорожніх знаків.

Також, за словами секретаря Київради Олеся Довгого, будуть "єдині паркувальні місця" для комунального пасажирського транспорту та приватних перевізників.

За словами першого заступника мера Дениса Басса, сьогодні в Києві працюють близько 3 тисяч приватних маршруток, кожна з яких заробляє мінімум 5 тисяч доларів на місяць.

"Це - прибутковий бізнес. При цьому маршрутки створюють у місті багато незручностей для киян та громадського транспорту. Тому з метою покращення пасажирських перевезень ми хочемо збільшити суму збору, тобто плату за надання послуг з організації пасажирських перевезень. За рік ця сума може скласти 36 мільйонів гривень, а це значні кошти", - сказав Басс.

Він відзначив, що ці кошти, "ми спрямуємо на утримання та ремонт дорожніх об"єктів, які експлуатують маршрутки: доріг, зупинок, дорожніх знаків, паркувальних майданчиків, дорожньої розмітки. Окрім того, вони підуть на розвиток інфраструктури, будівництво автовокзалів для міжміських маршруток".

Басс також підкреслив, що необхідно створити мережі зупинок для маршруток у місті, аби вони не заважали руху комунального громадського транспорту.


Джерело: Українська правда - Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: