antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Меткомбінатам загрожує повна зупинка виробництва

06/10/08
Світова криза штовхає українських металургів на скорочення обсягів виробництва й чисельності співробітників. У п"ятницю Мінпромполітики оголосило про початок масштабної кризи в металургії, повідомляє видання "Комерсант-Україна".

У зв"язку зі зниженням світових цін українські меткомбінати більше не можуть конкурувати з китайськими й російськими виробниками.
На складах компаній через проблеми із збутом скопилася продукція обсягом за місячне виробництво. Вже зараз зупинилися 17 з 36 українських доменних печей, і металурги розглядають можливість повної зупинки роботи підприємств.

Якщо уряд не прийме екстрених заходів з підтримки металургійної галузі, наслідки можуть бути жалюгідними: від недовиконання бюджету й масових звільнень до глобальної кризи української економіки, відзначають експерти.

В Україні працюють 16 металургійних комбінатів і заводів. 2007 року виробництво чавуну склало 35,6 млн. т, сталі - 42,8 млн. т, готового прокату - 36,2 млн. т. За даними комітету Верховної ради з питань промислової й регуляторної політики, частка підприємств гірничо-металургійного комплексу у ВВП - 27%.

За даними Держкомстату, обсяг реалізованої продукції металургійної галузі 2007 року склав 148,28 млрд. грн., або 9,2% ринкової вартості всіх товарів і послуг, зроблених у країні за рік. У загальному обсязі валютних надходжень від експорту металургійна продукція займає 39,9%. На підприємствах галузі працюють понад 500 тис. людей.

Як розповів директор департаменту металургійної промисловості Мінпромполітики Микола Амбросімов, у вересні обсяг випуску металопродукції на українських комбінатах різко скоротився. Зараз обсяг виробництва досяг мінімального значення за останні чотири роки.

Заступник генерального директора Маріупольського меткомбіната ім. Ілліча Сергій Матвієнков стверджує, що якщо на ринку не відбудеться принципових змін,  через два-три тижні більшість металургійних комбінатів буде змушена повністю припинити роботу.


Джерело: Економічна правда

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: