antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Міліція Львівщини хоче взяти під охорону всі банки

09/06/10
Нове керівництво ГУ МВС у Львівській області має намір взяти під охорону приміщення усіх банків області. Про це повідомив 8 травня під час брифінгу начальник ГУ МВС у Львівській області Михайло Цимбалюк.

«Підполковник Скорняков, призначений на місце полковника Дзюдзя на посаду керівника управління ДСО, який, своєю чергою, призначений заступником начальника ГУ МВС в області, отримав завдання передусім створити умови, щоб ми взяти під похорону всі банківські установи. На жаль, тільки половина всіх банків охороняється спеціалізованою міліцейською охороною. Всі решта – або приватними структурами, або тільки сигналізацією. Це не нормальне явище», – сказав Михайло Цимбалюк.

З його слів, причиною такої ситуації є тарифи на охорону, які у ДСО є вищими, аніж у приватних структур. Водночас, він наголосив, що державна структура має ряд переваг.

«Міліція – це єдиний орган виконавчої влади, який має право здійснювати охорону, використовуючи при цьому вогнепальну зрою. Всі інші недержавні охоронні структури не мають такого права. У місті Львові норматив прибуття наряду ДСО – до трьох хвилин», – сказав він.

Також більший тариф правоохоронці аргументують «чистотою роботи», мовляв, вони сплачують усі податки і збори, тоді як приватні структур можуть знайти шлях сплачувати менше податків.

Також він додав: «Ми хочемо продовжити тему встановлення кнопок тривожного виклику міліції, яку розпочали 2007 року. Йдеться про встановлення таких кнопок у найбільш людних місцях. Наразі вони є тільки там, де здійснюється охорона ДСО. Звичайно, поруч має бути відеокамера», – сказав він.


Джерело: ZAXID.NET

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: