antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Мінфін пропонує виплачувати кредити за курсом 5,05

02/12/08
Мінфін пропонує зафіксувати курс по більшій частині валютного кредиту на рівні 5,05 гривні за долар.

Про це пише видання "Дело".

У понеділок Мінфін провів нараду з банкірами з приводу впровадження нового механізму погашення кредитів.

Один з обговорюваних варіантів - зафіксувати курс на рівні 5,05 гривні за долар для погашення позичальниками частини вже виданих кредитів.

Для того щоб банки не втратили на різниці курсів, Мінфін пропонує дозволити їм отримані збитки списувати на валові витрати. Це дозволить фінансовим установам зменшити суму податкових відрахувань з прибутку.

Національний банк поки вивчає ініціативу Мінфіну. Швидше за все, головний регулятор запропонує банкам самим визначатися з політикою відносно позичальників.

Українські банкіри фіксують зростання кількості іпотечних й автокредитів із простроченими платежами. Пік неповернень очікується в першому кварталі 2009 року.

"Серйозні проблеми з виплатою кредитів у населення можуть з"явитися на початку наступного року, - пояснює екс-заступник голови правління "Укрсоцбанку" Валентина Жуковська. - Для того щоб не допустити ситуацію, коли завтра люди почнуть повертати банку куплені в кредит машини й квартири, потрібно грамотне рішення регулятора в цьому питанні".


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: