antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Міськжитлобуд» підтвердив в суді намір забрати квартири, продані людям декілька років тому

16/04/10
Сьогодні на досудовому засіданні компанія депутата Київради Дениса Костржевського ТОВ «БК «Міськжитлобуд» підтвердила намір забрати квартири, продані нею людям 4 роки тому. Розгляд справ по суті призначений на 17 та 19 травня.

Обурені мешканці житлового комплексу «Голосієво», наразі, здійснюють активний збір підписів під зверненнями до Президента та Прем’єр-міністра України з проханням терміново втрутитися в ситуацію та готуються до акцій протесту.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що декілька власників квартир будинку 13 по вулиці Голосіївській отримали позовні заяви від ТОВ «БК «Міськжитлобуд», в яких компанія-забудовник просить суд визнати її договори з ними про участь у будівництві, що були укладені близько 4-х років тому, недійсними, забрати в них квартири та, натомість, відшкодувати їм символічну суму, що в декілька разів менша за фактичну ціну купівлі цих квартир та майже в шість разів менша за ціну аналогічних квартир, які сьогодні ця ж компанія продає в цьому ж будинку.

В своїх позовних заявах підприємство ТОВ «Міськжитлобуд» стверджує, що начебто спочатку договори про участь у будівництві були підписані з офшорною компанією «Сармос лімітед» і лише потім помилково вдруге - з їх теперішніми власниками. Тому, компанія депутата просить суд виправити помилку та відібрати в них квартири.

Власники, в яких компанія депутата Київради та директора аеропорту «Жуляни» намагається відібрати квартири говорять, що мають всі підстави стверджувати, що договори «Міськжитлобуду» з «Сармос лімітед» підроблені, або ж підписані за декілька днів до подачі позову.

Справа розглядається у Голосіївському районному суді у місті Києві. Суддя – Новак А.В.


Джерело: Голосіївська Фортеця

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: