antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Можливість рейдерського захоплення українських елеваторів малоймовірна, оскільки вони вже не українські

13/07/09
Прогнози щодо можливого захоплення казахськими рейдерами українських зернопереробних підприємств для реалізації ідеї створення Росією “зернового ОПЕКу” навряд-чи можуть підтвердитися, адже близько 70% українських елеваторів вже перебувають у власності великих транснаціональних корпорацій. Про це депутат Дніпропетровської обласної ради, керівник Аграрного холдингу Вадим Нестеренко заявив під час прес-конференції у дніпропетровському інформагентстві “Время”.

За словами Вадима Нестеренка, рейдерство не має національних ознак, тому різниця, хто буде намагатися захопити елеватори — українські або казахські рейдери, є непринциповою, до того ж, їм будуть протистоятимуть дуже потужні організації-власники. 60-70% українських елеваторів належать зернотрейдерам світового масштабу, тому перспектив вдалого захоплення немає.

Щодо зернопереробних підприємств, які знаходяться у власності державної компанії “Хліб України”, то такі підприємства здебільшого опинилися поза ринком, оскільки через політичну нестабільність і намагання керівників підприємств, що часто змінюються, прихопити з собою щось із посади, виробники зерна дуже неохоче здають зерно на такі підприємства. Справа в тому, що коли виробник здає зерно на елеватор, він отримує документ, у якому зазначається, скільки і якої продукції було здано — саме цей документ і продає виробник, а зв`язуватися з ненадійним елеватором трейдери не бажають.

Вадим Нестеренко заявив, що, як підприємець, він схвально ставиться до ідеї створення великої організації зерновиробників та трейдерів, оскільки це дасть можливість виробити певні правила гри на цьому ринку.

Довідка: За інформацією Головного управління статистики в Дніпропетровській області, станом на 1 червня на Дніпропетровщині всіма категоріями господарств ярі культури, з урахуванням пересіву загиблих озимих і багаторічних трав, посіяні на площі 1,2 млн га, що на 5,3% більше, ніж у минулому році. Зернові і зернобобові культури (без кукурудзи) загалом в області посіяні на площі 357,9 тис. га, що порівняно з минулим роком більше на 12,8%, з них ячменю — 317,6 тис. га (на 14,5% більше). Сільськогосподарські підприємства провели сівбу ярих культур на площі 818,3 тис .га, що на 5,9% більше, ніж торік, господарствами населення посіяно 420,5 тис. га (на 4,2% більше).

Площа сільськогосподарських угідь Дніпропетровської області, яка використовується для сільськогосподарського виробництва, складає 2258,9 тис. га, або 70,8% загальної площі області. Основними напрямками розвитку сільського господарства області є виробництво зернових, технічних та овочевих культур. В агропромисловому комплексі області здійснено паювання 1,7 млн гектарів земель.


Вадим Нестеренко

Джерело: IАА Придніпров’я
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: